Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan ismerősöd, akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ismerősöd, akinek csak addig kell egy nő, férfi, amíg meg nem kapja aztán továbbáll?

Figyelt kérdés
Itt most nem azokra gondolok,akik csak a strigulákra hajtanak,hanem akiknek tényleg nagy problémát okoz,hogy nem tudnak megmaradni senki mellett és ahogy elmúlik az első pár hónapos rózsaszín felhő,máris továbblépnek?
2009. márc. 26. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van...Mindig kell neki az újdonság,az izgalom,bár szerintem még csak nem találta meg azt a nőt,aki addig izgalmas neki,hogy beleszeressen!Amúgy Ő egy 27 éves férfi!
2009. márc. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én is ismerek.ő már 38 éves,férfi,de pár hónapig tartanak csak a kacsolatai.nem hiába,tele van pénzel,mindig kis csitriket szed össze.azoknak meg csak az számít!
2009. márc. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Igen.Ismerek pasiban többet is.Van olyan is,aki házas,de közben folyamatosan csalja a feleségét,és nem azért,mert nem szereti,hanem mert kell neki az új.

Sokáig én is ilyen voltam,de szerintem bizonyos agyi érettség is kell hozzá,hogy megtanuljuk becsülni és szeretni a párunkat,és a problémák elől ne elfussunk,hanem megpróbáljuk megoldani őket.

2009. márc. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Én is ilyen vagyok, nem szexre megyek, mert addig sosem jutok el, hamarabb vége a kapcsolatnak. Egyszerűen csak összejövök valakivel, elején minden szép és jó, aztán pár hét vagy hónap múlva, mikor már úgy érzem ismerem és mindent tudok róla akkor már nem is érdekel. Aztán jön a következő, és ugyanez a helyzet...

25/L

2009. márc. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az unokahúgom ilyen, 1-2 hónapnál tovább nem tart egy kapcsolata sem. Mindegyikről úgy beszél az elején, mintha az igazi lenne, meg hogy jaj de szereti, de aztán továbbáll.
2009. márc. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok! Kiismerem az illetöt, nem tartom már izgisnek, és dobom!:S Tudom hogy ez nem jó, de nem tok mit tenni, nem verhetem át hogy szeretem! Nálam a rózsaszín felhő csupán 2-3 hétig tart!:S Én azt sem tudom elképzelni nekem férjem hogy lesz!:S Jah és az elsö már hetegbe én is fülig szerelmes vagyok, meg ármit megadnék érte, de a 3.-hét már húzós! A leghosszabb kapcsolatom, 1 hónap! 1 hónapunkat ünnepeltünk volna a sráccal, de dobtam pont az nap, így a virágot amit nekem vett nála maradt. Kicsit ciki volt!

16/L

2009. márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!