Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljam meg a hüvely...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tanuljam meg a hüvely orgazmust?

Figyelt kérdés
Már 6 éve élek nemi életet (24 éves vagyok) és kétszer volt hüvely orgazmusom, de azóta csak csikló. Néha érzem, hogy olyan mintha a hüvely izmaim is rándulnának, de nem vagyok benne biztos. Adjatok tanácsot hogy mit csináljak? Volt valaki hasonló helyzetben? Imádom a sexet és imádom a hüvely orgazmusomat, de azért szeretném a hüvelyt is érezni.
2009. márc. 26. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
en most mar eleg jol el tudom kuloniteni a 2ot. szerintem ugy a legegyszerubb h amikor ujjaz a baratod, akkor ha elobbre van doltve a keze, abbol nagy valoszinuseggel csikloi orgazmus lesz, ha pedig hatrebb akkor huvelyi. kerd meg h ugy ujjazzon h 1 ido utan hozza se erjen a csiklodhoz ha lehet, tartsa picit hatrebb a kezet, ugy hogy neked jol essen es koncentralj az erzesre. mekem igy ossze szokott jonni. szeretkezes kozben nehezebb osszpontositani mivel ott egyszerre tob b mindenre kell figyeljetek, de ha pl vmilyen kutyapozba vagytok vagy hattal egymasnak ugy is lehet h sikerul. nekem ujjazassal konnyebb huvelyi orgazmust elerni mert jobban tudok figyelni es az ujjat jobban tudja iranyitani, mozgatni.
2009. márc. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel sok ilyen kérdés van, itt egyben leírtam, amit tanácsolni tudok az ügyben.

[link]

2009. márc. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hmmm,jókis válasz volt,ezzel nekem is segítettél:Dnekem sem volt hüvelyi,de ezt kifogom próbálni.a kutya pózt már tanácsolták de nekem az naon fáj.
2009. márc. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

NEM FOG AZ FÁJNI HAJOLJ JOL ELÖRE ÉS KICSI TERPESZ

NÁLUNK JOL BEVÁLT

2009. márc. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Remélem megfogom tapasztalni majd a hüvely orgazmust is. Nem erőltettem a dolgot, hiszem a csikló orgazmus is fantasztikus és a páromat se zavarja, hogy kézzel elégét ki. Persze nagyon élvezem amikor bennem, de úgy nem jött össze. Bevallom azért szeretném, mert neki is nagy meglepi és öröm lenne.

Még egy kérdés :) Szerintetek miért van az, hogy amikor hátulról belém hatol és elkezdi simogatni a csiklómat, egy idő után egyszerűen kicsúszik a farka :)Talán mert olyan szögbe vagyunk? Vagy mi lehet?

2009. márc. 26. 15:08




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!