Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, mit szól (ná) tok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szól (ná) tok ahhoz, ha a párotok "nézegetni" akar (na) titeket "odalent"?

Figyelt kérdés
Barátom rendszeres kívánsága, hogy szex előtt - vagy néha közben, megszakítva, ha nem gerjed föl eléggé - "mutassam meg magam" (így mondja) neki, értsd: felhúzott lábakkal, tehát hogy belásson... Néha arra is megkér, hogy húzzam szét magamnak a kezemmel, vagy elégítsem ki magam a szeme láttára. Nem mondja, de ahogy irányít, abból úgy tűnik, úgy kell helyezkednem, hogy a fenekem és a talpaim is lássa. Néha kutyapózba kell lemennem, és hátulról kukkol. Legutóbbi újítása az volt, hogy guggoljak az arca fölé, el is nevezte "autószerelő helyzet"-nek. Nem tudom, mit gondoljak erről, fura... Ti hogy lennétek vele? Én kicsit szégyellem magam ilyenkor, vagyis feszélyez. És nem kényeztetni akar ilyenkor, csak bámészkodni, de alaposan.
2009. márc. 26. 00:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
de csak akkor ha a lány emiatt nem érzi rosszul magát. elvégre a szex arról szól h mindkettőtöknek élvezetes legyen
2009. márc. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%
Hát...ö... én nem tom hogy reagálnék, hál istennek a párom nem csinál ilyet. Az nem zavar ha orális sex közbe néha odapillant, megnézi, de az tuti engem is feszélyezne ha befeküdne elém, szétrakná a lábaim és elkezdene hosszasan nézelődni....meg ha sex közbe is helyezgetne vagy instrukciókat adna hogy hogy legyek, hogy olyan szögböl lásson, vagy azokat a testrészeimet amikre felizgul...hát engem tuti zavarna. Én párom is imádja nézni a popsim pl kutyába, meg hasonlók, de nem mond ilyeneket hogy most szivem fordíts hátat, rakd így a lábad, hogy nézegethessem a popsid meg a talpad...pffff....
2009. márc. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

"Néha kutyapózba kell lemennem, és hátulról kukkol."

Ezt nem tom elképzelni. Mármint ezt a KELL dolgot. Tehát így instrukciókat ad? Mert ahogy leirod legalábbis, nekem tök ugy jön le, mindha úgy történne az egész, hogy csináld ezt, csináld azt, helyezkedj így...f.sznak lenne kedve már így sexelni...A sexben semmit nem KELL! ha neked valami nem tetszik, nem csinálod. Zavar, nem engeded. Ennyi. Te se kérnél tőle olyat amit ő nem szeretne...

2009. márc. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%
Ezzel mi gond van? Azért a párom valaki, mert szeretem nézegetni.
2009. márc. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nincs semmi probléma. Én is szeretem nézegetni a páromat, hisz tetszik amit látok. Bár a lényeg nem a nézegetésen van.:) S ő is így van ezzel. Szeretjük látni, mihez közeledünk oly nagyon.:) (21/L)
2009. márc. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben nincs semmi ha egy jó párkapcsolatban él az ember.Engem is többször kér a barátom h "simogassam"magam és megteszem...ha neki ez tetszik.Azt is szokta kérni h hajoljak fölé,azt pedig külön szereti ha szétteszem a lábam.Ha téged ez zavar ne tedd,de sztem nincs bennesemmi.
2009. márc. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
A lábamat önként szétteszem,arra nem kell kérnie::D.amikor azt akarja h föléhajoljak h "az"ottlegyen az arcánál(ez nem sokszor van)de megteszem,mert általában iylenkor elégít ki orálisan és sztem így tök izgi.de viszont amikor arra kér h csináljam magamnak,azt énse szoktam naon engedni,mer az nem szeretem(sztem ez az ő dolga)de néha emgkegyelmezek rajta,ha enniyre szereti.ennél az utolsónl szoktam zavarban lenni:).
2009. márc. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

nekem is mindig nézi odalent mert tetszem neki és mert erre felizgul és akkor.öhöm ;)

imádom mikor nézegeti emg néha csak hírtelen benyal meg 1x felnyomott egy kicsike kamerát is...ahogy megkéri: bébii kukkolhatnálak..;):P mondom persze levetkőzök lábak szerte szét és hmm..:P a legdurvább eset az volt mikor éjjel aludtam és ő meg felnyomta a fütyijét a nunimba.arra keltem fel h a lábam közt vmi szőrmók van hát épp akkor nyalt a kicském:D :P ;) enged neki ha ez neki jó... 23/L

2009. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

nemtudom h mivan de igazábol én magamtol csinálom ezeket és ö nagyon szeret biologizálni:) és én évezem is..

és semmi sem kell...

ha nem akarod.

2009. márc. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
hát nálunk ez úgy zajlik,hogy általában olyan helyzetbe tesz,és mindenféle szexi és erotikus mondatok közepette mondja hogy mit akar.hát mikor gyengéden bele súg a fülembe és puszilgatja a nyakam és símogat,már nem tudok ellenálni!:-De kkorra már abszolút nem zavar.sőt!alig várom.mert olyankor agyonra dícsér.és ez annyira jó!a többit a fantáziádra bízom!szálj be a párod játékába azt tanácsolom,találd fel magad.meglátod mi lesz az eredmény! 03-26 01:24-os válaszoló voltam
2009. ápr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!