Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Csúnyának tartjátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Csúnyának tartjátok, ha egy lánynak látszanak a fehér faggyúmirigyei a szeméremajkai között? Visszataszító ez, például orális szexnél?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 00:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Hát sztem mindenképpen ....
2009. márc. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem se szép. Jól sejtem hogy ez a borotválástol van? Mert ha igen akkor jobb ha nem csinálod.
2009. márc. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Hát szépnek nem szép, de tudod mit szokás mondani; ha szerelmes az ember, az ilyenek nem számítanak:)
2009. márc. 26. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem ez nem a borotválástól van...mindig is volt. Vanak fú is, akiknak van ilyen. Na mindegy, köszi.
2009. márc. 26. 08:42
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem 1 pasi sem nagyítóval közelít a puncidhoz...A szex meg nem attól lesz jó, hogy ott vannak-e a faggyúmirigyek, vagy sem...
2009. márc. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
En meg ilyenrol nem is hallottam...
2009. márc. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Na szóval, azt akartam írni az előbb hogy fiúknak is van, a makkjuknál apró kis fehér pontok. Lehet hogy én vagyok a gáz, hogy ilyenek vannak rajtam...de sajnos nem tudok ellene mit tenni.Azért remélem nem én vagyok az egyetlen lány a Földön, akinek ilyen :(
2009. márc. 26. 13:43
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Hát minimum ketten vagyunk most már,én nő vagyok és nekem is van.. amig ezt a kérdést el nem olvastam,nem is érdekelt..:-) A volt barátaim mind imádták a puncimat,a férfiak ilyenek ..egyébként nagy eséllyel észre sem veszik:)
2009. márc. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Hárman (;

Nekem pár év alatt szinte eltűntek, már alig látszanak (:

Hány éves vagy?

2009. márc. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

19 vagyok. És eddig engem sem érdekelt, de most van egy barátom, lefeküdtem már vele és nem mondott semmit, csak hát azért mindig kattog vmin az agyam. Mert úgy szeretném, ha minden tetszene neki rajtam.

Remélem nekem is elmúlik...

2009. márc. 26. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!