Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, hogy 19 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, hogy 19 évesen nem elégítettem ki egyik pasimat sem szájjal?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
a kérdés az h te annak érzed? mert ha nem akkor más véleménye kit érdekel?:) ha te nem akarod, annak biztos oka van.. muszájból meg ne tedd..:)
2009. márc. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha erkölcstelennek, gusztustalannak tartod, akkor az a Te döntésed, rád tartozik.
2009. márc. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
miért nem csak EGY van?
2009. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, ilyen nincs hogy "gáz" meg "ciki" semmisem gáz, nincs előírva hogy ki kell elégítened orálisan, ha nem akarod nem kell.
2009. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a srácnak nem lényeg, akkor nincs baj. Ha lényeg neki, akkor ebből még lehet esetleg konfliktus...

Ha a barátnőm lennél én mindenképpen szeretném, hogy megpróbáld... Nem végig szájba élvezéssel(az nem oszt nem szoroz), csak mint az előjáték lenne fontos számomra.

2009. márc. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
ahogy érzed. de én pl nem tudnám elképzelni a szexet orál nélkül
2009. márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem gaz. Az a te dolgod, hogy mit csinalsz az agyban a paroddal. Eleinte en sem csinaltam. CSak a mostani paromnak,mert o megerdemli. Ja es o az 5. pasim. Ha a parod nem keri akkor ne csinald. Ja es ha gusztustalannak erzed akkor megertelek,en is annak tartottam.

Majd eljon az ideje.Fogod tudni,hogy mikor es melyk psinal. De addig gondold meg.

2009. márc. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Szerintem sincs ezzel semmi probléma. semmi ilyesmit nemlehet elvárni szerintem a másiktól ha ő nem akarja. és még az sincs kizárva hogy egyszer kimondottan megkívánod majd ezt.:) (és ha nem akkor sincs semmi:D) az lenne a baj ha megtennéd úgy hogy gusztustalannak tartod ezt az egészet, mert akkro nincs kizárva hogy jóideig megundorodsz majd magadtól..de azt gondolom hogyha ettől függetlenül mégiscsak szeretnéd megtenni a barátod kedvéért sokat segíthet ha eljátszadozol ezzel a gondolattal párszor hogy felkészülj rá lelkileg, esetleg kedvet kapj hozzá.:) persze ez csak tipp:)
2009. márc. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
Halál ciki, hogy nem vagy szopós rib@nc, aki minden pasin végigmegy és dicsekszik vele...Gondolkozz már!!!!!!!!!!!!!!
2009. márc. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%
Ha olyan sok van akkor gáz... Hát miért fizetnek???
2009. márc. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!