Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csokolozas nelkul milyen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csokolozas nelkul milyen a szeretkezes?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 19:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
39%

21:14-os!!

Akkor se ha van barátnőm aki szeret!! Egyszer csalódtam, akkor megfogadtam hogy sose szeretek meg senkit és nem is mutatom ki soha senkinek!! Kiírtottam magambólminden jó érzést,,senkit se fogok lesmárolni szeretetből!!Maximum fogadásból..remélem kielégitő választ kaptál.

nem érdekel ha lepontoznak, ez van én ilyen vagyok!!

2009. márc. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%
fog ez még változni. te tiltakozol a legjobban ellene, de jön majd úgyis az a lány... aki felforgat mindent. tudom h ezt most nem tartod igaznak, mert csalódtál, én is sokat csalódtam de mindig adtam egy esélyt a saját boldogságomnak és lám 20 hónapja van barátom :) hát légy ilyen, a te dolgod, de csak annyit tegyél meg, hogy olyan lánnyal nem bánsz el aki nagyon szerelmes beléd. bár mindegy, valószínű csak a levegőbe beszélek
2009. márc. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%
Lehet hogy fog vog változni, de nem mostanába az is biztos.Sajnos túl sokat és túl nagyot csalódtam abban akit szerettem.Nem beszélsz a levegőbe, elolvastam amit írtál lehet hogy próbálok változni, de ehez még nagyon sok időre van szükségem.A mostani barátnőm azt mondja hogy az életét adná értem pedig sose mondom neki hogy szeretem, még csak nem is csókolózok vele.Nem értem hogy szerethet így is..
2009. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
de akkor ez már jelent valamit :)
2009. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
érzéketlen! :)
2013. nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!