Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha hátulról próbáltuk meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hátulról próbáltuk meg attól miért vérzik? Vagy nem is ettől van?

Figyelt kérdés

Megpróbáltuk a barátommal a hátulról való aktust (végbélnyílás...). Nem sikerült, kb 0,5 cm-re sikerült beraknia. Azóta picit fáj a popóm és ma reggel wc-n (nagy dolog után) véres volt egy nagyon picit a wc papír. Van ennek köze egymáshoz? Vagy csak érzékenyebb vagyok a betegség miatt(arcüreggyulladás)??

Segítsetek légyszi...


2009. márc. 25. 14:58
 1/10 anonim válasza:
93%
Arcüreggyulladás miatt érzékenyebb a hátsód? Ugye ezt te sem gondolod komolyan?
2009. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
aranyér?
2009. márc. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Nane, ez most komoly???? Az arcüreggyulladásnak mi köze lenne ahoz hogy vérzel anális sex után????? Mivel írtad is h csak kb fél centire sikerült betenni, nagy valószínűséggel nem fordítottatok elég időt a felkészülésre. Nem lehet csak bumm bele minden előzetes nélkül!!! ELőtte pár alkalommal próbáljátok 1 ujjal, majd kettővel, majd lehet pénisszel is és persze RENGETEG sikosítóval és a barátod legyen nagyon óvatos először. Ha ezek közül valamit elmulasztottatok, akkor ott a válasz a vérzésre. Ez nem olyan mint a hüvelyed, igazából nem is erre találták ki, szal ne csodálkozz hogy nem tágul úgy meg jóval érzékenyebb
2009. márc. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Igen, igen az arcüreggyulladásod miatt vérzett a segged. Logikus. Szóval azt tanácsolom soha többé ne próbáljátok hátulról, mert egyszer el fog kezdeni ömleni az orrod vére.
2009. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi a kedves válaszokat

arra értettem hogy emiatt jobban érezhetem-e hogy fáj..

mennyi idő alatt múlik el?

2009. márc. 25. 16:49
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért érezhetnéd jobban te buta? A légúti dolgaidnak semmi köze a végbeledhez. Majd akkor fog elmúlni, ha bejáratott lesz a feneked is, annyira mint a hüvelyed. Ha úgy is akarjátok csinálni akkor viseld el, ez ezzel jár.
2009. márc. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kamillateás ülőfürdők, napi 3x 5perc, jó meleg, és Mastu kúp 2x1, és Mastu kenőcs, 3 nap alatt elmúlik, de nincs újabb análozás, mert akkor ismét...
2009. márc. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi hogy normálisan válaszoltál..

amúgy meg arra értem hogy kisebb a fájdalomtűrésem és lehet hogy eddig is volt csak nem éreztem..

2009. márc. 25. 17:28
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Anál előtt mindig figyeljetek oda arra, hogy kellőképpen el legyél lazulva mind lelkileg, mind testileg. Itt értem azt, hogy nem szabad, hogy gátlásaid legyenek, illetve a végbélnyílást is kell tágítgatni előtte, anélkül nem megy. Meg persze sok nedvesítés.

A vérzés amúgy valószínű ezért van mert felsérthette, vigyázz ezzel.

2009. márc. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugye nem gondoltad komolyan, hogy köze van a 2nek egymáshoz??? Azért véreztél, mert megsérültél, mert nem engedted el magad és nem használtatok (elég) síkosítót és nem tágított előtte...
2009. márc. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!