Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 30 éves családapa napi szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves családapa napi szex igénye legalább 2 szeretkezés, melyet a feleségem soknak tart, szerintem viszont teljesen normális. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
egyenfuggo. en hosszu tavon nem birnam a napi 2ot pedig eleg aktivnak tartom magam. probaljatok kozeputat talalni ami mind2totoknek megfelel .esetleg segits tobbet a hazimunkaban, a gyerekek korul igy a felesegednek is tobb energiaja marad.
2009. márc. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
97%
Dolgozol is, vagy hogy van kedved napi kettőhöz? Szerintem az sok, én nő vagyok ugyan, de nekem a heti 2-3 a megfelelő, és a barátomnak sem kell több szerencsére.
2009. márc. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem te nem vagy normális, már bocsi. :D De ha családapa vagy, akkor feltételezem, hogy van gyereketek, lehet nem is egy... És emellett elvárnád a feleségedtől a napi kettőt? Azt hiszem, hogy ez kicsit luxus... Szegény asszony. :)Picit fogd vissza magad. :P
2009. márc. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő. Nekem sok lenne a napi kettő, én sem kívánnám minden nap. Főleg ha még gyereket is nevelek mellette, meg vezetem a háztartást stb. Itt nincs igaza senkinek, próbáld meg a feleségedet is megérteni, és igen segíts neki sokat, hogy ne legyen fáradt. De ha neki elég a napi egy, akkor ezt fogadd el. Sokaknál ennél sokkal ritkábban van!
2009. márc. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
a JOY márciusi v áprilisi számában volt egy grafikon h a 18-30 éves emberek 1978ban egy hónapban átlagosan 26x éltek nemi életet, ha ezt vesszük alapul akkor semmi baj nincs vele, de ott van mellette h 2008ban ez az adat visszaesett havi 10 alkalomra. vmi megváltozott az emberekben.
2009. márc. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Egyikőtöknek sincs igaza, csak különböző igénye. Én a napi eggyel beérném, ha az kielégítő. De sajna csak heti 1 van. 30-as családanya.
2009. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nincs igaza. Akkor lenne normális, ha a feleséged is ugyanezt kívánná. Amíg a párommal mind a ketten egyetemre jártunk, addig nekünk megvolt a napi egy alkalom éveken át. Lett munkahelyünk, lett háztartásunk rögtön lement heti 4-5-re. Heti 4-t mai napig tartjuk, de mi lesz ha lesz gyerekünk miegymás?
2009. márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint a napi kettő normálisnak mondható, tőled!

De a feledégednek a munkahelyén is helyt kell állnia, otthon is mint családanya és még az ágyban is!

Biztos kimerült lehet, eggyezzetek ki valahogy, biztos van aranyközépút! Nemtudom mért írták hogy te nem vagy normális, ezt nem értem hisz most vagy a legjobb korban!!

Mért mikor kellene kívánnod majd ha öregek lesztek, ez hülyeség!

De az is lehet hogy alacsonyabb a libidója és kevesebb szexet igényel és nem a fáradtság az oka!

Üljetek le és beszéljétek meg mert én megértelek, én is elviselném... a páromtól!

2009. márc. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!