Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy szoktátok kielégiteni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktátok kielégiteni a pasitokat?

Figyelt kérdés
annyi elég nekik ha huzogatom a fitymáját? mert az én pasim meg szokott ujjazni, de én pontosan nem tudom, h mit tegyek:S
2009. márc. 24. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
ha húzod neki az fájnifog.. inkább vedd be a szádba és ugy..szivogasd :) de óvatosan, és bő nyállal.. tetszeni fog neki..de vihetsz bele kombót is..pl..körözhetsz a nyelveddel.. a lényeg: a makkja.. az a legérzékenyebb.. minden jót! --Chocky--
2009. márc. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kézimunka vagy orális izgatás...Vagy csak vizuálisan ingerled és ő játszik magával :) Ja és nem utolsó sorban szex közben elégültök ki :)
2009. márc. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Elöszőr simogasd neki, majd utána huzogasd és aztán csólokgasd a nemi szervét!

Majd nyalogathatod is és be is kaphatod szépen sorjában haladj! Ha szádat használod akkor közben a kezedet is ujból elő veheted és közben huzogathatod, de tényleg a feje a legérzékenyebb rész!

De szerintem a fantáziájára van bizva mindenkinek hogy hogyis csinálja, na meg persze mi jó a párjának!

Jó élvezkedést!:)

2009. márc. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!