Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire biztonságos az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos az ovszerrel valo szex a termékeny napokon? Anyu azt mondja hogy ilyenkor inkabb ne legyen semmi. De mi kivanjuk egymast a parommal.

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
az ovszer mindig véd,kivéve ha kiszakad.én gyógyszert szedek,nem tudom milyen sűrűn szakadhat el egy gumi,de szerintem nem tul gyakori a dolog.ugyhogy szeretkezzetek nyugodtan,csak mindig védekezzetek!
2009. márc. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sokkal nagyobb biztonsagban ereztem magam, amikor még gyogyszert szedtem, de sajna nem jött be, mert mindig depis lette tole. nekunk eddig kétszer szakadt el..
2009. márc. 24. 20:26
 3/8 anonim ***** válasza:
+megszakítás. Így már biztonságos.
2009. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ja, az megvan. lehet h nem kellene ennyire aggodnom?
2009. márc. 24. 20:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem jött be a gyógyszer, most mi is óvszerelünk.. Nekünk nem szakadt el (még), nem tudom mennyit számít, de mi síkosítót is használunk, hadd csússzon tutira, hátha kevesebb az esély a szakadásra. :P Sokan ajánlják még a Pharmatex termékeket (hüvelykúp vagy krém, a tabletta formátumú nem kifejezetten síkos, szóval szerintem az óvszerrel nem oké) vannak akik ezt önmagában használják fogamzásgátlásra, erről vannak vélemények, hogy mennyire megbízható, mindenesetre óvszerrel együtt tulajdonképpen bombabiztos.
2009. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám vett egy ovu-tesztet, és azt mondta, hogy azokon a napokon vigyázzunk, máskor mehet a mehet :D Úgy látszik anyukám nem félős típus. Persze máskor is védekezünk, nemcsak a vészes napokon. De szerintem óvszer + megszakítás az tuti beválik ;) Ne parázz!
2009. márc. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az óvszer a lehető legbiztonságosabb mivel a spermiumok hermetikusan el vannak zárva a hüvelytől. Helyes használat mellett (Kivéve ha gyári hibás de olyan nagyon kevés van) tökéletes védelmet nyújt.
2009. márc. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ne aggódj mi is mindig ovszert használunk még termékeny napokon is... és semmi gond!ha kiszakad,akkor tudod mi a teendő
2009. ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!