Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha van 1 csaj, aki sexcentriku...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odin777 kérdése:

Ha van 1 csaj, aki sexcentrikusnak tűnik, táncórán talizunk, és nem tudom hogy, hogy keltsem fel benne a vágyat irántam (a többiek előtt)? -amúgy elég belevaló csaj

Figyelt kérdés

esetleg mit mondjak neki ?

amúgy még szűz vagyok 22 éves és persze fiú


2009. márc. 24. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
lefektetni akarod vagy jarni vele?
2009. márc. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
flortolj, bokolj, mosolyogj, beszelgess, esetleg ha mar kozelebb kerultetek hivd el valahova.
2009. márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
lefektetni először ,de ha jó akkor járni is ,kicsit szűz vagyok ja :)
2009. márc. 24. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Alakítsd úgy a dolgokat hogy vele táncolj és beszélgess vele minél többet, célozgass rá hogy tetszik neked, aztán pedig hívd el valahova.
2009. márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jah, de 2 óra tánc után ki leszek fulladva sajnos,de azis jó ha másnapra hívom fel?nem?
2009. márc. 24. 20:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó persze, csak cselekedj mielőtt megelőz valaki:)
2009. márc. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!