Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki számít bevállalósnak és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki számít bevállalósnak és perverznek? Mi az ami már annak számít?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 20:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jo. ertem. en is leirtam h nekem hol van :S
2009. márc. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen olvastam, és köszönöm a válaszokat !!
2009. márc. 24. 20:38
 13/15 anonim ***** válasza:

a kikotozes,szerepjatek szerintem nem durva (hacsak nem fajul el) viszont a tragar beszed nekem nem jon be.

a siros....na az durva. azt en nem tudnam csinalni. es

a gruppent sem.

2009. márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért érdekes kérdés mert ami nekem és a barátnőmnek természetes az másnak lehet, hogy nem.

Neki természetes, hogy használja a kezét és az orális játék is kölcsönös. Míg másoknál például 18-20 éves lány ismerőseim egy részénél nem csak orális szex nincs, de a hímtagot a kezükbe sem veszik...

Ennek tökéletesen ellentéte.

Van akinek már perverzió ha a szájába élveznek van akinek az is természetes hogy lenyeli.


Engem például már megkötözött a barátnőm, egyáltalán nem durván csak annyira hogy ne tudjak hozzáérni...

Közben leült velem szembe és úgy simogatta magát eszméletlenül izgató volt és utána egy hatalmasat szeretkeztünk.


Szóval ez egyén és kapcsolatfüggő.

2009. márc. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
előbb lemaradt 23/F
2009. márc. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!