Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mennyi előjáték...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyi előjátékra van szükségetek?

Figyelt kérdés
Mert általában azt hallom hogy a lányoknak "több" előjátékra van szükségük.hát nálam pont fordítva ..én túl soknak tartom... nekem nem lenne ennyire szükségem mert mikor nagyon felvagyok izgulva és sokáig vagyunk elfoglalva az előjátékkal akkor valahogy lelankad a lelkesedésem :/ ..Nekem 5-10 perc is elég lenne .. nálatok hogy van ?
2009. márc. 24. 18:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és pl a sok ujjazás van előtte akkor kidörzsölődik és fáj nagyon :S
2009. márc. 24. 18:31
 2/9 anonim válasza:
100%
Szerintem egy fél óra biztos kell.De egyén válogatja
2009. márc. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Habár én nem vagyok lány, de a barátnőmről tudok nyilatkozni: neki is elég kb 5-10 perc, de lehet még kevesebb is... Szerencsére nincsenek gondok a nedvesedéssel.:)
2009. márc. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek... van, hogy én is így vagyok vele, abszolút hangulat függő, néha egy perc se kell, de néha jóformán tovább sem mennék, mert csak kényeztetésre vágyok, nem kifejezetten szexre... persze egy idő után akkor is "meggondolom" magam... szóval nincs veled semmi gond, ha így gondolod...


(de egyébként élvezed az előjátékot?.. nem lehet, hogy azt nem csinálja olyan jól a párod és ezért akarsz inkább gyorsan "túl lenni" rajta? :))

2009. márc. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
á nem .. jól csinálja szal eltudok élvezni mindenhol (csikló, hüvely , orál)közben..nemtudom vhogy nem bírom a lassúságot :)
2009. márc. 24. 18:58
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az a helyzet, hogy szex előtt nem szabadna a hüvelyem piszkálni, mert akkor a szex hamar fájdalmas lesz. Vhogy kidörzsölődök, vagy nem tom. Pedig síkosítót is teszünk bőven a gumira és ha ujjaz, akkor is használunk síkosítót.

A legtutibb a nyakcsókolgatás/nyalogatás, attól percek alatt facsarni lehet a bugyimat. Ha kicsit felizgatott, a deréksimogatástól még nedvesebb leszek :) Nálam ez a titok nyitja :) Szal alapjaiban nem igényel sok időt az előjáték, de mindenképp szükséges. Ha felizgatott, elég egy kis orális izgatás a páromnak és mehet a móka.

2009. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég 10 perc.... csak jó legyen...
2009. márc. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ember és kedvfüggő. szerintem izgasd sokáig, ha elég az előjátékból úgyis jelezni fogja feléd ! :)

Tippek: simogasd a testét kicsit erősebben, ha látod h tetszik neki enyhén karmolj a bőrébe, de tényleg csak enyhén. A mellbimbóját is simogasd, vagy nyaldosd, és harapdáld a nyakát. ezek tutik, sose vallanak kudarcot! :) sok sikert!

2009. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :) sztem ez a szövegből kiderül :)
2009. ápr. 12. 17:03




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!