Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A versenytáncos srácok tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A versenytáncos srácok tényleg bi és meleg fiúk?

Figyelt kérdés
Egy barátom mondta, hogy a vesenytáncos fiúk között szinte mind meleg vagy bisex, de számomra ez hihetetlen. Igaz nem sokat láttam.
2011. jún. 22. 16:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Milyen marhaság ez? A meleg bárokban lévő emberek mind melegek? Nem...
2011. jún. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Én nem ismerek egyet se, de ez csak általánosítás. Valószínűleg nagyobb esély van rá, mert a lányosabb fiúk iránya a tánc, de ez nem megfelelő konklúzió.
2011. jún. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

barátom több éve versenytáncol... salsa, társastánc ... stb

és kicsit sem biszex vagy meleg:D

a barátod egy jó nagy hülyeséget mondott

2011. jún. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nem,vannak aszexualáisok is :P
2011. jún. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mivel régóta táncolok megmondhatom : nem , nem kéne általánosítani és csak azért elítélni valakit mert táncol... a táncosok még több lánnyal ismerkedhetnek meg.. :) 18/L
2011. jún. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát a 70% igen
2011. jún. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem ismerősöm is versenytáncol, de te annál férfiasabb férfit aligha láttál..és garantálni tudom, hogy nem meleg ;)
2011. jún. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Exem 8 évig versenytáncolt, nála heterobbat azóta sem találtam. ;) Pedig ő még direkt latin táncokra volt "specializálódva" :)
2011. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hányszor mondjam el, nem azon múlik egy ember identitása hogy mit csinál!!
2011. jún. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Hát én például versenytáncolok.És rengetek táncos párt ismerek,de egyik fiú sem volt meleg.Persze lehet,hogy egypár ember köztük az.És sokan azt hiszik,hogy csak mert táncolnak,akkor már melegek.De nem,szerintem nagyon kevés százalékuk az aki igen.
2011. jún. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!