Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hatalmas problémám van!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas problémám van! Barátnőmmel nem igazán jó a szex. Legalábbis az ő részéről? Mit csinálhatnék, és hogy dobjam fel a dolgot?

Figyelt kérdés
ma fogom vele megbeszélni. hogy mi az, ami nem jó. hogyan tudnám igazán felizgatni, meg hogy neki is jó legyen? szombaton ha minden igaz, akkor együtt leszünk, akkorra szeretnék egy pár tippet, hogy mit csinálhatnék. Nagyon elvagyok keseredve emiatt.. 18/F
2009. márc. 24. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt csak a csajod tudja, h neki mi jó, mi nem. elmondhatom h nekem mi a jo, de nem biztos h az neki is az.. szoval. nekem fontos h félhomaly legyen, es h menjen vmi jo kis zene. a baratom mindig gyengéd csókokkal kezdi, aztan elkezd simogatni, es a végére total bevadulok.. pl. nekem a gyengéd kezdés jön be.
2009. márc. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséged. Ő több előjátékot szeretne, csak nem tudom, mit érthet ezalatt.. Nagyon jó lenne valami nagyon hasznos tipp, mert nagyon szeretem a barátnőmet, és nem akarom emiatt elveszteni
2009. márc. 24. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:

petting, és minden ami ebbe tartozik.

pl: ujjal izgatás, orálisan is kényeztetheted, meg hasonlók. vagy akár meg is kérdezheted, hogy mit szeretne :D

2009. márc. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Huzd el ameddig csak lehet. sok puszi, csók a teste minden pontjara. izgasd oralisan, vagy ujjal. aztan ő téged. ez el lehet huzni, nagyon sokaig.
2009. márc. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

minél később hatolsz be annál jobb...addíg húzd ameddig már a húsodba karmol a vágy miatt hogy tedd be...de még akkor se szóval valamilyen szinten magaddal is egy kis kínzás de ha jól csinálod élvezni fogja...és itt írták a pettinget rengeteg csók de nem csak konkrétan szex előtt...hanem már órákkal az aktus előtt amikor még se híre se hamva a szexnex kezdheted a bemelegítését tipi tapi vagy nyald meg vagy az ajkaddal harapdáld a fülcimpáját nagyon sok csajnak bejön

szóval vannak dolgok amivel fel tudod rendesen izgatni

hajrá....24/F

2009. márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
masszazs. sok simogatas. a legtobb fiu csak a mellekre es a lenti zonara koncentral. kenyeztesd az egesz testet!! rengeteg olyan pont van ami erzekeny! pl ful,nyak,tarko,alkar (belul) kar kivul), terdhajlat, talpak, has, tenyer, popsi, oldalak, gerinc menten. fedezd fel h O hol erzekenyebb.
2009. márc. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nyujtsatok el az elojatekot. es pl ujjazas/oral elott korozgess, kerulgesd amig mar szinte koveteli h lass hozza rendesen.
2009. márc. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!