Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Orgazmusa van? Ez hogy működik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orgazmusa van? Ez hogy működik a fiuknal?

Figyelt kérdés
a baratom mindig elélvez, de csak parszor mondta utana h "olyan jo volt. mintha egy vonat ment volna at rajtam". de ez csak 2 szer fodrult elő. akkor ez nem is orgazmus volt? hallottam olyat h egy pasit az ánuszán keresztül kell ingerelni, és akkor el fog menni. de en ezt nem szeretném.. :S a baratom meg foleg nem akar ilyet, mert emlitettem mar neki.
2009. márc. 24. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

az orgazmus lehet intenzívebb vagy gyengébb is. pl ha már rendesen fel van izgulva és ügyes vagy :) akkor tényleg sokkal jobb. meg persze rá is kell hangolódni. biztos h máskor is nagyon élvezte, csak akkor 2x különösen jó volt.

az ánuszos izét meg felejtsd el ha egyikőtök sem akarja. orális szexszel szerintem sokkal többet érsz el

2009. márc. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt.
2009. márc. 24. 16:55
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Ánuszos izé hülyeség, a fenekünk csak kijáratként szolgál, kivéve a selejtes embereket, akik ezt másképpen gondolják.
2009. márc. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
:S ánusz ingerlés a fiúnak? :S még gondolni is rossz... egyébként igaz h lehet intenzívebb az orgazmus de ez nem csak a lánytól függ... fontos h a fiú mennyire kipihent mennyire van ráhangolódva...
2009. márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

Jaj de gyerekek vagytok még...


Még szexelni sem tudtok ne az ánusszal foglalkozzatok, hanem fejlesszétek a technikátok!


Egyébként a srácnak meg lófasz a seggébe, ha elégedetlenkedik. Üzenem neki.

2009. márc. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mar bocs, de nem vok tizenéves csitri! a baratom meg 20 eves. ugyh nem vagyunk gyerekek, csak tapasztalatlanok, mert mindkettonknek ez volt az első. azt az ánuszos dolgot meg a neten olvastam.
2009. márc. 24. 20:19
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nem hulyeseg! az anuszon keresztuli prosztata ingerles szinte azonnali ejakulaciot okoz! valamint a golyok mogotti zona is erzekeny. de en is inkabb az oralra szvaazok, a legtobb srac irtozik a "hatso szandekoktol" neked minden orgazmusod ugyanolyan? nem hinnem. o is igy van ezzel. 1 tipp: amikor szajjal kenyezteted es mar a csucson van, ne mozgasd tobbet de szivjad. tuti ellagyul a terde :)
2009. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%

"Mar bocs, de nem vok tizenéves csitri!"


Mégis olyat kérdeztél.

2009. márc. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet h ugy hangzott a kérdés. de hat még nem mentem végig 1 focicsapaton, mint sok korombeli aki mar elkezdi 12 evesen, h tudjam.. csak érdekelt. most mit kell itt lehordani??
2009. márc. 25. 14:49




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!