Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van itt még olyan, akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan, akinek soha nem elég a szex-ből?

Figyelt kérdés
Néha már saját magamat nézem szexmániásnak,mert egyszerűen sosem elég.19 éves lány vagyok,kapcsolatban, heti 4 nap van alkalmunk úgy együtt lenni.De ez sem elég,pedig mindig kielégítjük egymást.Hozzáteszem nem maszturbálok, nem az én világom, próbáltam,nem,és kész,nekem a férfi kell.Nő létemre a napom nagy részét kiteszi így a szex gondolata, új póz,új hely, hogy kápráztassan el a barátom.Jár még valaki hasonló cipőben? Áldásnak tartom,csak tényleg bezavar már a mindennapi teendőimben.
2009. márc. 24. 16:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem zavar be, de nekem is szinte egész nap akörül repkednek a gondolataim :) :P Én is 19 vagyok és lány. Szerintem nincs ezzel baj, amíg CSAK a barátunknak adjuk magunkat, ha 'kell' egy nap többször is :P ;)
2009. márc. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát van itt még olyan.:) Teljesen normális,én is így vagyok.Én már 1 hete nem találkoztam a barátommal,több mint 2 hete nem szeretkeztünk,szóval gondolhatod,hogy kivagyok.:( :D
2009. márc. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
IGEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nekem a napi 1 is kevés. Mindig azt lesem miközben megyek kocsival, hogy hol lehetne csinálni. :D :D
2009. márc. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
:) Ez jóóó,örülök, hogy sokan vagyunk, nekem se elég a napi egy....csak én nem tudok elvonatkoztatni az a baj, és természetesen csak a barátommal,még gondolatban is,csak vele! Köszi a válaszokat!
2009. márc. 24. 16:31
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy egyedül, nekem is bezavar a mindennapjaimba de probálom elterelni a gondolataimat:D általába sikertelenül
2009. márc. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Szerintem az teljesen rendben van ha sokat gondolsz rá, de azt ne hagyd, hogy mondjuk a munkád vagy tanulásod rovására menjen, próbáld a gondolataidat visszaterelni a feladataidra. Én is így vagyok vele, sokszor gondolok a szexre... :) A párom sajna szexuálisan kevésbé túlfűtött, ezért néha kielégítetlennek érzem magam. (azért a heti négy alk/hét megvan nálunk is). Én a napi többszöri alkalomban is benne lennék, volt egy párom akivel ha otthon voltunk, napi 4-5x is együtt voltunk. Néha én is nimfomániásnak képzelem magam, de teljesen monogám típus vagyok.
2009. márc. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Persze hogy sokan vagyunk!:D En mar odakerultem hogy ovszerre is kell gyujtsem a penzem,azta a k*rva!XD azert ez mar poen!Nem tudom miert kell ojan g*ci draga legyen az a par darab Durex (mert en csak azt hasznalok,abban bizok,meghat szokassa valt:)...viszont mostmar a DM-bol a 12csomagolasost veszem,mivel az jobban megeri xD
2009. márc. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szintén :D Én is gumira vagy pharmatex-re gyűjtöm a zsebpénzem, mert hormonos dolgokat nem kaphatok sajna :S :( :D
2009. márc. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Amugy egy kis erdekesseg,azoknak akik hozzavannak szokva a napi szexhez:|

Halalosan szerelmesek vagyunk egymasba a bnommel,es most odakerultunk hogy tobbszaz kilometer valaszt szet minket,es amig egyutt voltunk majdnem naponta csinaltunk:) vagy ahogy alkalom adodott,ahogy szulok leleptek otthonrol egy kis idore!

Most is honapok ota nem lattuk egymast,viszont par nap mulva mar jon hozzam <3 nekem mar gyomoridegem van mikor arra gondolok hogy szetfogjuk tepni egymast :D

2009. márc. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
kb 2 hete voltunk együtt a párommal ugy h kettesben 3 szor is csináltuk,mert nekünk sajnos kb havonta tudjuk megtenni sajnos
2009. márc. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!