Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért nem bírom maszti nélkül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem bírom maszti nélkül?

Figyelt kérdés

18/L vagyok, de nem bírom ki hogy ne csinájjam..ha már 3 nap kihagyás után már nagyon kell

nagyonciki?

a barátommal még nem kéne szexelnem..


2009. márc. 24. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Mi az hogy nem kéne? Valaki megtiltja? Akkor szexelj vele, ha jónak látod. Ha magad miatt nem kéne még, akkor nem szóltam, de ne csak azért ne, mert valaki belédbeszélte, hogy még ne :)Amúgy szerintem nembaj, ha sokat csinálod. Én is sokat szoktam, ilyen korban természetes, hogy kívánjuk akár a másikat, akár csak az érzést :P


20/L

2009. márc. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem akarok csalódni, és nem akarom hogy kihasználjon
2009. márc. 24. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az se ciki, ha minden nap masztizol. De hidd el, izgibb, ha petting során a párod elégít ki :D
2009. márc. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha most szex alatt csak a dugást értetted, akkor lenne petting, vagy az sincs?

Igaz a jól pettingetlő pároknál is előfordul maszti mind két nemnél, de végül is az egészen más, mint igazi fiúval/lánnyal ugyan az.


Ha a szüzességed még nincs kész, még nem érett rá a fiúd se a kapcsolat, attól még nyugodtan hagyd h ő masztizza meg neked az örömöd:)

2009. márc. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szoktunk pettingelni de még odáig nem jutottunk hogy kielégítsen
2009. márc. 24. 21:34




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!