Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Még hogyan csináljam/csinálhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még hogyan csináljam/csinálhatnám?

Figyelt kérdés
Tudtok vmilyen otletet, tippet arra h a baratom kukiját orálisan hogyan elégíthetném ki? A "szokásos" dolgokon tul...esetleg vmilyen oldal a neten,vagy oktatófilm:)
2009. márc. 24. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Micsoda véletlen! Pont tanítványokat keresek.. :)
2009. márc. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez jo kerdes:) most nem akarok egy hosszu regenyt irni hogyan jo es hogyan nem,de szerintem a legjobb akkor ha egy lany turelemmel csinalja :) sztem ez az egyik titok:D Oriasi elmeny volt,mikor tobb perc eltelte utan,vegre ereztem a bizsergest mikozben oralisan elegitett ki,es ez egyre csak erosodott es erosodott,es vegul 'elrobbantam' qrwa jo :D isteni,nemtudom mit irhatnek meg,de akkor kb 1heten keresztul dicsertem baratnom hogy milyen isteni volt :D
2009. márc. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

á szerintem neten csak durva hülye szopások vannak

egy kapcsolatban nem szopás van, hanem orális szex


használd a fantáziádat, ott a nyelved, itt ott nyalni, innen nyalni onnan nyalni aztán bekapni :) sokmindent lehet

közben ott a kezed, azt se felejtsd ki


és kérdezd a barátodat

2009. márc. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

egyeseknek tetszik ha pont elotte fogat mosol vagy bekapsz 1 mentolos cukorkat, de soknak kellemetlen. viszont ha elotte jegkockat/fagyit szopogatsz,az tuti szerintem :) hideg+forro.....nagyon jo kombinacio.

tovabba segits ra kezzel is. szivjad apro/hosszabb szivasokkal, ahogy tetszik neki.

a profik a deep throatra eskusznek, nekem meg nem jott ossze. a lenyeg h teljesen a torkodba csusztatod es nyelo mozgasokat vegzel. igy a nyelved hegyevel a golyoit is elered. irtozatosan jo, de a gond h a torkod hanyasi reflex-el reagal eleinte. nekem nem sikerult megszokni,de van akinek megy. a lenyeg h jo szogben lenyen a nyakad (hatrafele picit h egy vonalba legyen a szaddal) es kellokeppen el tudj lazulni.

meg 1 tipp h amikor mar a csucson van szivd folyamatosan. el fognak lagyulni a terdei :)

2009. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat!:)
2009. márc. 26. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!