Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányoknak szól a kérdés:Szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak szól a kérdés:Szex közben belétek is szokott levegő menni?

Figyelt kérdés
Igazából nem tudom mit lehetne ellene tenni,szex közben tele lesz levegővel a hüvelyem,és bár ha megnyomom a hasam kijön az a levegő,de elég zavaró,és cikinek is érzem.Bár a barátom szerint nem az,de mégis...mit lehet ellene tenni?
2009. márc. 24. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szia!nekem is szokott néha:)én nem akarok ellene semmit tenni ez nem gáz tényleg mi csak mosolyogni szoktunk rajta.tegyed te is ezt;)
2009. márc. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismeros helyzet :D A baratnommel is megtortenik,es mikor kinyomja/kijon az a levego,csak nevetunk rajta egy jot :D sztem absz nem ciki,sot,meg jo kedv is lesz szex kozben :D
2009. márc. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
=D Szerintem poén.
2009. márc. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
elozo valaszolo vagyok :P Bocsi hogy irtam fiu letemre,de ugy ereztem 'segithetek' :)
2009. márc. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez normális, ne akarj ellene tenni, mert nagyon nem lehet.

Ha a barátod is nevet rajta te is tedd azt! :)

2009. márc. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Addig örülj míg nem fáj mint nekem.addig tényleg vicceskés:D
2009. márc. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szokott. Pózfüggő.
2009. márc. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Náluni is megy, de én mondtam neki, hogy ne vegye ki mert akkor megy be a levegő... volt már cikis helyzet belőle:D... de még most is megmosolyogtat.
2009. márc. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mindenkinek szokott,nyugi. nehany pozban valahogy elkerulhetetlen h levegot is beledpumpaljon.mi is csak nevetunk rajta, neha meggyanusit poenbol h fingtam (persze tudja h nem es h nem direkt volt) 1szer nagyon durva volt, irtozatos mennyisegu levego ment belem es mikor vegre azt hittem h mar mind kint van, moccantam egyet es csak jott tovabb.... 1 ido utan mar meg se mertem moccanni, de a baratom nagyon elvezte :))) szerencsere elpoenkodtuk :) mast ugyse lehet csinalni....
2009. márc. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem csak nagyon ritkán szokott előfordulni hál istennek és csak bizonyos pózokban. Én elég kellemetlennek tartom, de páromat nem zavarja, meg hát ez természetes, nem lehet ellene tenni :)
2009. márc. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!