Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy 16 éves lány vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves lány vagyok akinek egy 20 éves barátja van és kb.7 hónapja élünk nemi életet de sehogy sem tudok a csúcsra jutni. Ez normális? És hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell megijedned!Persze nem olyan gyakori ez az eset,viszont nem is kizart!Az en baratnom is a baratjaval masfel eve van egyutt es meg nem tudta kielegiteni,a csucsra juttatni!

Ket megoldas van az en nezopontom szerint...az egyik hogy a baratod nem ismerte meg annyira a tested hogy kitudjon elegiteni kello keppen,meg nem tudja hogy neked mi a jo,de az is meglehet hogy meg te sem tudod hogy mi a jo neked!Ezert kell ezt te magad kitapasztald,es majd szolj a baratodnak aktus kozben hogy mit is szeretnel es hogyan!

A masodik lehetoseg,ami kicsit nyers,viszont ugyanugy lehet igaz mint az elso: lehet hogy nem egymasnak vagytok teremtve,es ezert sem tudjatok kielegiteni egymast (jelen esetben o Teged)!Sok ilyen par van,hogy egymas mellett nagyon boldogak,viszont az agyban nemtudjak annyira jol erezni magukat egymas mellett mint egyebkent! De azt is megsugom hogy az ilyen parok legtobb esetben nem tartanak sokaig,mivel sokat szamit a szexualis eletetek is,es ha nem vagytok megelegedve egymassal,es semmifele keppen nem tudjatok egymast ravezetni hogy mi jo es mi nem,akkor lehet hogy idovel majd kenytelenek lesztek uj part talalni!

De nem en akarok lenni az a szemely aki elarulja hogy valojaban nincs is Mikulas :) en is tevedhetek,viszont csak segiteni probalok!

Sok sikert!

2009. márc. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2009. márc. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat és a segítséget bár nekem eddig is jó volt vele ettől függetlenül csak ennyi idő után kíváncsi vagyok már rá hogy milyen lehet az ha valaki a csúcson van...
2009. márc. 24. 15:20
 4/11 anonim ***** válasza:
probáld kielégiteni magad el alvás előtt amikor már nem zavar semmi hasonlo lehet, miel nekem sem volt még, és ez egyáltalán nem ritka dolog a lányok 75%ának nincsen orgazmusa, és ez gyerekkora vezehtehő vissza azok a jo filmekre amiket nézünk, vagy ha véletlen rányitunk közben a szüleinkre vagy egy mutogatost látunk az utcán ez mind befolyással van az éetünkre
2009. márc. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az orgazmus nem úgy jön, hogy mikor jutok el odáig és csak úgy berobban. Maszturbálni szoktál? Mert úgy könnyebben tudnád melyek az érzékeny pontjaid...ne csak hüvelyi orgazmust várj, elmehetsz te elötte is simogatással, orálisan kényeztetve a csiklódat is. Lehet a partnered nem figyel oda eléggé rád. Az, hogy jó volt vele eddig is honnan tudod? Miért érzed igy? Ez nem csak a te problémád, egy megfelelö partnerrel sikerülnie kell vagy igy vagy úgy...Az elöttem szolónak teljesen igaza van. Lehet nem vagytok jók együtt. És mennyire vagy szókimondó a szexben? Elmondod mi a jó? Ez fontos. Szóval ne gondolkozz ezen hanem ami jó neked azt szorgalmazd és meglátod meglesz az eredménye. A szex művészet, tanulni kell és meglátod 10 év múlva sok mindent másképp csinálsz majd :)
2009. márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hm... ha kell szókimondó vagyok.. :) igazából mikor együtt vagyunk maga a helyzet az intimitás hogy olyan közel van hozzám nagyon jó érzés számomra bár fordult már elő olyan hogy teljesen bennem volt és csak nagyon kicsit mozgott ki be nagyon jó érzés fogott el de csak egy kis időre.. :S
2009. márc. 24. 15:42
 7/11 anonim ***** válasza:
en is igy voltam. imadtam vele lenni, kozel lenni hozza. de csikloorgazmusom kb 9 honap utan lett,huvelyi meg kb 2 es fel ev utan. a jo szexet tanulni kell. es a lanyoknak nem olyan konnyu elerni az orgazmust mint a fiuknak. legy turelemmel, elvezd, es egyszercsak osszejon,meglatod! ne gorcsolj emiatt. a legtokoletesebb par sem jut el a csucsra minden alkalommal. kiserletezgessetek :)
2009. márc. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de aranyos vagy türelmes leszek...próbálok mindent kipróbálni amit olvastam, amit tanácsoltak egyszer csak összejön ... :)
2009. márc. 24. 16:03
 9/11 anonim ***** válasza:
jajj dehogy ritka :D én augusztusban voltam először a barátommal és lám, az első orgazmus csak most szombaton lepett meg :) nekem úgy sikerült h kitartóan izgatott orálisan, de már előtte is annyira fel voltam izgulva, h úúú :) és még onnantól számítva volt egy negyedóra-20 perc.
2009. márc. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tudod, a szexualitáshoz is meg kell érni...16 évesen ne várj csodát...

Sok maszti, tanítás, kísérletezgetés, petting...

2009. márc. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!