Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok válaszait várom! Hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok válaszait várom! Hány évesen és hogy kezdtetek maszturbálni?

Figyelt kérdés
Légyszi részletesen irjátok le.
2009. márc. 24. 14:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
én 12 évesen nyultam magamhoz először, a fürdö kádban ahogy ott mosakodtam egy fura érzést éreztem ami nagyon jó volt! és folytattam a hadműveletet.
2009. márc. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
hát én már 6-7 évesen is rájöttem, h jó ha simogatom ott.
2009. márc. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
én is kb. 10 éves koromban...már nem tudom pontosan hogy de tudom hogy kispárna szorult oda és egyszer iszonyat jó volt:D
2009. márc. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

Bocsi,srac vagyok!:s de kenytelen voltam ezt a kerdest megnezni,mert van egy 11eves hugom,es soha nem beszeltem vele ilyesmirol,viszont most kicsit megilyedtem:s vagyis fura belegondolni hogy nemsokara hugom is talan eszreveszi h mi a "jo" :s valahogy vedelmezni szeretnem folyton es soha nem beszelek ilyesmirol,nemtudom mikor kellene elkezdeni!:)

Meg azt is mondtam neki hogy 14eves kornal hamarabb ne is keressen baratot maganak...lehet hogy rossz testver vagyok,de nagyon feltem!:| Tudva hogy mennyi bunko f*szfej van mai napokban! Nemreg szulok elvaltak,o anyummal el en meg apummal mardtam,ugyhogy most meg roszabb lesz a kapcsolatunk,es felek hogy kimaradok az elete fontos esemenyeibol!:| Bocs mindenkinek h itt parazok,de akinek van testvere,es kisebb az tudja hogy mirol beszelek sztem :s

2009. márc. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

miért pontozzátok le a válaszokat? fene se érti. na mindegy.

Én nem emlékszem, mennyi idős voltam, de ez több lépcsőben jött elő nálam.

Az első emlékem az, h a balatoni nyaralóban vagyunk, két család nyaral együtt, szüleink jóbarátok, mi meg gyerekek folyton együtt lógunk. Az akkori legjobb barátnőm a másik család lány tagja, aki kérdezi, h "szoktad csinálni"? Mire én: "mit?" - és elmagyarázza részletesen, h a takaró csücskét maga alá gyűri, és ha mozog, attól nagyon jó lesz neki. Én is kipróbáltam, hát, nekem nem vált be, de megtaláltam a magam módját, elég hamar... Nagyjából 10 évesek lehettünk.

A következő emlékem az, h már itthon fekszem az ágyban, és párnát szorítok a combom közé.

Az a furcsa, h nem is magamtól kezdtem, és aztán mikor lazult a kapcsolat köztünk a barátnőmmel, vhogy ezzel is leálltam. (Nincsenek leszbikus hajlamaim, meg neki se, csak mindent együtt csináltunk, és mindig ő avatott be mindenbe, 1 évvel idősebb nálam)

Most 22 éves vagyok, és nem túl rendszeres ma sem, h mikor és hogyan csinálom. De most már elég a kezem hozzá.

2009. márc. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
11-12-13 éves korban talán. Vízsugárral. Véletlenül keveredett arra azuhany feje és meglepi ért...mmm...kellemes volt :) Aztán rászoktam :D
2009. márc. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen. -korábban is próbáltam kiíváncsiságból, de nem találtam különösebben élvezetesnek. akkor viszont hirtelen rájöttem, h most jó lesz, itt az idő =D ééés érdekes volt, valóban. ez van.
2009. márc. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
én 11 évesen kezdtem el
2010. máj. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
7.
2010. nov. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
Én 3-4 éves lehettem, mikor kezdtem a takarót magam alá gyűrni, nem értettem mi ez, de jó érzés volt. Mai napig eltudok így élvezni, azóta rendszeresen csinálom. AZt hittem, csak én vagyok ilyen "selejt" de a kis 1-2-3 éves unokaöcsém és unokahugaim NYÍLTAN a szüleik előtt is csinálnak ilyet... Kicsit furcsa, de ez van :)
2010. nov. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!