Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert alszik el vagy lankad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert alszik el vagy lankad le ha szexröl van szò?

Figyelt kérdés
Ma szerettem volna a parommal együtt lenni , ami nagyon ritkan valòsul meg.Azonban o vagy elalszik vagy lelankad.Most is ez utobbi törtènt.Lefeküdtünk,csòkolòztunk,majd elaludt.Èn betakartam,o felebredt ès a pèniszère rakta a kezemet,ami hihetetlen kemèny volt.Simogattam ès ingereltem öt,de egyszerüen lelankadt.Aztan o megkèrdezte: Alszunk? Nekem ezzel teljesen elvette a kedvemet,majd par perc mùlva öt, el is nyomta az alom.Megèrtem,hoyg fàradt,de egy hònapban màr csak egyszer szexelünk,ami egyre rövidebb.Màr abban sem vagyok biztos,hogy nincs-e mas,akivel ezt az igènyèt kielègìti,engem meg hülyènek nèz.Egyszerüen nem hiszem el,hoyg neki nem hiànyzik a szex.Nem is maszturbal, mert megkèrdeztem.Azt mondta , mar règòta nem csinalt magaval semit sem.Azt mondja tetszem neki ès szeret.Örül,hogy velem van , ami nagyon aranyos,de màr nem tudom, hoyg elhiggyem-e neki.Kijöttem a szobabòl,de mèg ezt sem vette èszre.Vagy ha igen, nem is szòlt... Elèggè elvagyok keseredve.Nekem hiànyzik a szex!
2009. márc. 24. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

En is hasonlo cipobe jarok! Da amikor nagyon ramjon nem hagyom abba, vagy elore megbeszelunk egy napot es az nap tobbszor felhivom es mondom neki, hogy akkor keszuljon fel testileg-lelkileg egy jo hancur partira :D Igy eddig bejott!

Probald meg te is!

2009. márc. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vegulis nem rossz,bar mar probaltam es mindig kozbe jon valami.Vagy a szomszed csonget be ( ezkomoly ejszaka ! ) vagy csorog a mobilja amit elfelejtett kikapcsolni.A kutya valami miatt ugat vagy egyszeruen ugymond elfarad.Este 21-22-re mar hasznalhatatlan! :(
2009. márc. 24. 10:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem este csinálnátok, hanem napközben, esetleg munka előtt reggel?
2009. márc. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos hallottam már ilyenről, szinte teljesen egyezik a történet a te eseteddel, később kiderült, h bu*i az illető. Próbálkozz erélyesebben, ha nem sikerül, hagyd ott. 20/F
2009. márc. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszaitokat,azert az utolso eleg durva.Hu,remelem nem! :(

Reggel 5 kor megy el ... biztosan nem orulne neki ,ha felkeltenem 4-kor,hogy akkor most lenne-e kedve hozza?!? Azt hiszem ez igy meg eselytelenebb... :)

2009. márc. 25. 12:49




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!