Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Bele szeretem egy lányba, én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szeretem egy lányba, én is lány vagyok! És fiúnak adtam ki magam a lánynak. Lesz esélyem nála ezek után hogy hazudtam neki?

Figyelt kérdés
Megismertem egy biszex lányt chaten,majd msnen sokat beszéltünk de ő nem tudta valójában ki vagyok ,voltam hogy én is lány vagyok:S És elmondtam neki nagyon sok idő után csak én már nagyon bele szeretem a csajba ő meg ha azt vesszük egy férfiba egy 3 személybe aki nem is létezett úgy ahogy ő gondolta. Amit biztosan tudok hogy biszex,és nem tudom hogy kéne neki elmondani hogy én nagyon megszeretem. Szerintetek lesz esélyem nála ezek után?végül is én voltam akiért rajongót csak fiúnak adtam ki magam neki de én szeretem!HIÁNYZIK!De azóta nem nagyon tudunk egymással beszélni úgy ahogy kellene. Amióta tudja ki vagyok valójában :( Megbántva érzi magát és becsapva ami teljesen jogos. Hiányzik a beszélgetéseink de ő már nem ragaszkodik annyira hozzám mint anno hogy fiúnak ismert. Jól éreztem magam vele de sajnos lehet csak eddig
2009. márc. 23. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel!! Ha szereted akkor mond meg neki!

Kérdezd meg hogy ő érez-e valamit irántad, ha a másik 3 személybe aki te voltál szerelmes volt akkor nálad is kell hogy érezzem valamit!!Kérj tőle elnézést, hogy hazudtál.Szorítok majd!

F/17

2009. márc. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megtörtént a bocsánat kérés! Úgy néz ki kezd kibékülni a gondolattal hogy lány vagyok és én voltam mind végig .nem tiltott se semmi mert én is érzem hogy szüksége van rám valamilyen szinten de még sem tudunk olyan jól beszélgetni mint anno akár milyen témába. És nem mertem elmondani neki hogy érzek iránta:(pedig ha tudná nekem mennyit is jelent fogalma sincs neki róla szerintem :( Ezzel a hazudozással lelkileg tönkre tettem magam is és csak szenvedek már ettől az egésztől:(
2009. márc. 23. 23:09




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!