Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen vagyok az ágyban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vagyok az ágyban?

Figyelt kérdés

Ha megkérdeznek titeket fiúk a barátnőtök hogy milyen az ágyban? ez aggasztó kérdés?

Lekoptató választ adtok? Véleményket várok mindenkitől!!


2009. márc. 23. 22:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Utolsónak:Azt nem neked irta,hanem azt mondta a barátja.
2009. márc. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ja, ertem.. ok, bocs. ugylatszik h szöszi vok, vagy csak keso van.. :S
2009. márc. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem neked irtam
2009. márc. 23. 22:47
 14/18 anonim ***** válasza:
Nos ha csak párszor kérdezted Tőle (1-2 alkalom) akkor az elviselhető, de ha már 30szor akkor lehet én is mérges lennék :P !
2009. márc. 24. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
szerintem a baratod a maga modjan megmondta h szerinte jo vagy es h minden rendben de ne szekald ilyen kerdesekkel mert kenyelmetlenul erzi magat. nyugi.
2009. márc. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
aha, lehet hogy inpotens szegényke.
2009. márc. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha szexmániás vagy, akkor az egy áldás kellene hogy legyen a pasidnak! Egy ilyen nővel szívesen találkoznék már... :)
2009. márc. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szia.Énis "fehérmájú" vagyok,habár barátom szerint,még ezen is túlteszek.Nem szoktam így feltenni ezt a kérdést,mert úgyis látom rajta.Közös 5 hónapunk után, szex után,úgy nézett rám,és simogatta az arcom,hogy láttam,a legboldogabb férfi a világon,és biztosan isteni volt neki, meg miután elmegy a reakcióiból látom, hogy milyen volt, pl. mikor percekig ki sem nyitja a szemét,vagy ökölbe szorítja a kezeit, biztos a siker...
2009. márc. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!