Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért tudok csak lábujjhegyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tudok csak lábujjhegyen "maszturbálni"?

Figyelt kérdés
Helo mindenkinek,mitől lehet az hogy csak akor tudom "kiverni"(bocs ha csúnyán fogalmaztam)hogy lábujhegyen álok?Ha csak úgy álok és úgy csinálom akor nem élvezek el.Mitől lehet ez.Amúgy szerintem nem feszülnek be eléggé az izmok vagy valami ijesmi...
2009. márc. 23. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:

És ha leülsz vagy lefekszel úgy sem tudsz?

Amúgy nem tudom miért csak úgy tudsz.

2009. márc. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
valószínűleg egyszer így szoktad meg, és utána nehéz már máshogy csinálni.
2009. márc. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Régen nekem is volt ez. Nem tudom, hogy mitől lehet, tényleg az a valószínű, hogy valami régebbi beidegződés, hogy így ugyebár gyorsabban eltudsz menni.

A mai napig is meg van nekem, és ülve is van, hogy emiatt előre feszítem a lábam, de teljesen normális. Ráadásul ha a barátnőmmel vagyok, akkor nincs ilyen. Sokáig bírom, és ott nem kell, hogy ez előjöjjön.:)

2009. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akor ez nem hátrány igaz?
2009. márc. 23. 22:21
 5/8 A kérdező kommentje:
jah és mit lehet ez ellen tenni?Vagyis hogy lehet ezen változtatni?
2009. márc. 23. 22:22
 6/8 anonim ***** válasza:
csináld fekve és úgy feszitsd be a lábad talán átszoksz
2009. márc. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hát azért ez elég veszélyes... . Mert mi lesz, ha véletlenül valahogy levágod a lábujjaidat? Bele se merek gondolni. :D


Amúgy az izomtónus miatt van, közösülés közben is megfeszül a test. Ez természetes.

2009. márc. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

akkor menjé balettozni

ph7

2009. máj. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!