Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ciki - gáz ha 18 évesen még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki - gáz ha 18 évesen még nem elégítettem ki pasit?

Figyelt kérdés

Pár évvel az első szex is elkapkodott volt és azóta inkább szeretném megválogatni, hogy kit engedek magamhoz közel, de sajnos a többsége csak ilyen egy éjszakás kalandokat akarnának, én meg olyanba nem szívesen megyek bele.

De már pár lány 15 évesen is tudja, hogy mi jó a pasinak, meg stb. Félek, nem akarok róla lekésni, de lehet bennem van a hiba, ha nem tudok nagyon közeledni olyan fiúhoz, akit nem szeretek, vagy ő engem :S


2009. márc. 23. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy más a 15 éves rib@ncokat istenítsd, akiken a fél város végigment!!! Gondolkozz már te lány! 24 éves vagyok és 1 pasi volt az életemben. Hát istenem, majd beletanulok. Akinek nem tetszik, hogy nem rib@nc vagyok, az keresgéljen máshol. Csak azért nem fogok mindenkivel összefeküdni, hogy behozzam a lemaradásom...
2009. márc. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Egyáltalán nem! Ha a pasid tudja, h tapasztalatlan vagy e téren és szeret, segiteni fog!
2009. márc. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem, hogy őket istenesítem, csak ha felmérést végeznénk több olyan lány van, mint én fajtám.

Köszi a választ.

2009. márc. 23. 14:30
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Helló, nem fogsz lekésni. A férfiak nem a tapasztalatot, hanem a hajlandóságot és a kedvességet értékelik. Szívesen tanítgat bárki, akivel annyira közel kerülsz, hoyg egymás anatómiáját tanulmányozhassátok :). Szóval, ha valaki látja, hogy igyekszel, értékeli, még ha teljesen tapasztalatlan is vagy.

Sok sikert.

2009. márc. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az összes kérdést, amibe a "ciki-gáz" érdekes szóösszetételt írnátok felejtsétek el! Nem tök mindegy mit gondol a többi ember? Főleg az olyanok akik nem is állnak közel hozzád? Esküszöm egy kis faluban nem foglalkoznak az emberek annyit azzal, hogy mit szól a szomszéd (pedig ami ott van az sem semmi) mint amennyit a kérdezők ezen az oldalon.

Merjetek már egyéniségek lenni és úgy élni az életeteket, ahogy nektek jó és nem úgy ahogy az elképzelt tömeg diktálja.

2009. márc. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
hülyét kapok az ilyen kérdésektől. Ha cikinek találod, akkor csináld azt, mint a 15évesek. Ők is csak azért szexelnek, mert ennyi idős korban szerintük ciki szűznek lenni. Ha neked meg így a jó, akkor ne érezd gáznak. Én 22évesen vesztettem el a szüzességem. Most 26vagyok és két pasival voltam idáig. Valószínű ez így is marad, mert a második párom már a férjem. Nem érzem, hogy béna lennék. 15év van köztünk, de csak azt hallom tőle, hogy fantasztikus vagyok az ágyban és sosem volt még jó neki ennyire senkivel.
2009. márc. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy lekésve semmiről! Engem is a mostani barátom tanított meg mindenre amit ma tudok! A tapaszatalatlanság nem probléma! Ha olyan patnerrel találkozol majd akivel odáig jutsz, majd tudni fogod mit kell tenned,miből mennyit,milyen gyorsan! Az a vonzódás,szerelem amit majd akkor fogsz érezni segítteni fog! Ehhez (a szexhez) nem kell használati utasítás!
2009. márc. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ha valaki hülyét kap a kérdésemtől nem kell válaszolni.

Mindenkinek köszönöm és még1x nem irigylem és nem is szeretnék hasonlítani 15 éves ribikre, csak felhoztam egy példát, hogy olyan is van!

2009. márc. 23. 14:40
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Ez kábé olyan színvonal, mint amikor a 15 éves kis nyomi azon nyivákol nekünk, hogy milyen gáz, hogy ő még szűz.


Aranyanyám, a szexet nem lehet elkapkodni, az elkapkodást már dugásnak meg toszásnak hívjuk. Majd találsz olyat, aki neked jó, ennyi.

2009. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
50%
F19. Én is hasonló helyzetbe vagyok a párommal... csak nállunk még más problémák is közbeszólnak:(
2009. márc. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!