Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az idegsségtől késhet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idegsségtől késhet a menzi? Max hány napot késhet? :

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 07:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek sokszor szokott késni stressz miatt. Általában 1 hét, de volt már 13 nap késés is.
2009. márc. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

nincs ilyen, hogy max hany napot keshet, nincs behatarolva, de amugy: igen, keshet... hasonlo cipöben jartam, es a nögyogyaszom mondta, miutan megvizsgalt, hogy nincs semmi rendellenesseg, es ha elmulik a sok idegessegem, erndezödnek a függöben levö ügyeim, akkor a menstruaciom is helyre fog allni...

Ami oka lehet meg, ha nem jön meg: tulzott elhizas, koros sovanysag, a napi szüksegleteidet nem kielegitö etrend... stb...

2009. márc. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Késhet.Ez tapasztalat.Nekem 2× volt ilyen.Mikor még gumit használtam elég parás voltam,és féltem,hogy nem jön meg.1 hét késés után már nagyon féltem és megkértem Édesanyám,hogy vegyen egy tetszet.Mikor megcsináltam és láttam,hogy negatív rá 1 órára megjött.Nem hazudok!A másik alkalomnál is késett megint kértem,hogy vegyen és mikor hallotam,hogy oké megvette rá fél órára éreztem,hogy már görcsölök.A sok aggódás nem tett jót nekem ezért inkább áttértem a gyógyszerre.Így nincs akkora para bennem.
2009. márc. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
valakinek kimarad 1-2 hónapot is
2009. márc. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Késhet. Nekem pl. államvizsgakor teljesen kimaradt 1 hónap.
2009. márc. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy nő képes 2 hét alatt egy 3-4 hónapos terhesség minden jelét produkálni.
2009. márc. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Persze, késhet...Nekem egyszer idegességtől kimaradt 1 hónap...
2009. márc. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen késhet... nekem is hasonló esetem volt, h nagyon ideges voltam amikor először lefeküdtem a barátommal, megvettük a tesztet, és negatív volt, aztán pedig még aznap megjött...

Szóval próbálj ellazulni, és ne is gondolj arra h "mikor jön már meg..." vagy hasonlók.

Vegyél egy forró fürdőt és engedd el magad :)

17/L

2009. márc. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen, attol fugg hogy mennyire vagy ideges.
2009. márc. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!