Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tegnap szeretkeztem a barátomm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szeretkeztem a barátommal és az óvszer kiszakadt. Teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
....még mielőtt elélvezett volna észrevette és abbahagytuk... de korábban már volt orgazmusa és rendesen újrakezdtük (úgy értem: letörölte, új óvszert húzott fel). Mekkora esély van rá, hogy teherbeestem? Még nem voltam felíratni eseményutánit, van rá szükség? (A fogamzásgátlót már beszereztem, de még nem tudtam elkezdeni szedni, mert még nem jött meg.)
2009. márc. 22. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha én lennék a helyedben, szereznék esemény utánit. Te tudod, vállalod-e a kockázatot, vagy megelőzöd az esetleges bajt.
2009. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van rá esély, főleg így, hogy előtte már volt orgazmusa, ami azt jelenti, hogy az újonnan kifolyó előváladék a húgycsőben maradt spermiumokkal együtt jön ki... De szerintem még így is elég kicsi. Az sem mindegy hol szakadt ki, és mennyi "cucc" folyt ki belőle.
2009. márc. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a biztonság kedvéért irasd fel. nem éri meg a kockázatot. szerintem nem hiányzik neked sem egy gyerek és sem egy abortusz.

majd ird meg hogy döntöttél

2009. márc. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elmentem a gyógyszertárba, ahol azt mondták, hogy nem szükséges. De mikor hazaértem, még mindig ideges voltam, hogy hátha megtörtént a baj, és felhívtam a sürgősségi fogamzásgátlás és azt mondták, hogy kell. Szóval most rohannom kell a patikába, mert necces, hogy teherbe estem.
2009. márc. 23. 15:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyen idiótát!Mármint a gyógyszertárban dolgozóra gondoltam.Remélem nem írok későn,és remélem már sikerült beszerezned az esemény utánit,mert én így estem teherbe.Csak az én pasim nem szólt,h kilyukadt az óvszer...
2009. márc. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Újra én, visszamentem a patikába, kiváltottam a gyógyszert és már bevettem az első tablettát. Nagyon félek, hogy valami baj van vagy lesz később... Remélem, hogy feleslegesen idegeskedek ennyit. Köszönöm szépen az eddigi kommenteket, hálás vagyok a segítségért.
2009. márc. 23. 16:41
 7/9 anonim ***** válasza:

szedd be a gyógyszert! és nyugodj meg! vagyis próbálj megnyugodni! tudom könnyű ezt mondani. drukkolok hogy ne legyen baj!

majd irj, ha megjött, hogy itt is tudjuk, hogy nem lett bajod.

amúgy hány éves vagy?

2009. márc. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
19 leszek áprilisban. Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon kedvesek vagytok. Amint megtudom, hogy minden rendben van, írok és igyekszem megnyugodni.
2009. márc. 23. 20:13
 9/9 A kérdező kommentje:
Minden rendben, ma vettem be az első fogamzásgátlót. Köszönöm még egyszer a segítséget. Előre is kellemes Húsvéti ünnepeket!
2009. ápr. 6. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!