Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet egy nő teljesen képtelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy nő teljesen képtelen az orgazmusra?

Figyelt kérdés
és ha igen akkor ez mitől van és mit lehet tenni ellene? változhat ez idővel?
2009. márc. 22. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Hallottam már ilyen nőkről, sok mindentől lehet. Főleg lelki okai vannak, testileg minden nő szinte ugyanolyan. Sok gyakorlás kell, a férfi részéről odaadás, a biztonság érzése, meg persze az h a nő igenis tegyen érte! Én képes vagyok mindkét fajta orgazmusra, viszont szex alatt egyszer sem mentem még el. Gyakorolj!!!!
2009. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben egészséges testileg (külső-belső nemi szervek)és lelkileg, akkor fix, hogy képes rá! Valóban csak tudás (szexualitás) és gyakorlás-jártasság kérdése.
2009. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, hogy szex alatt nekem se megy az orgazmus...de dolgozok rajta!:S
2009. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyan azt tudom, mondani mint az elöttem szóló .. :/

Hajrá..

2009. márc. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akor csak gyakorlás és megváltokzik ez a helyzet? nem akarok a páromnak csalódást okozni.
2009. márc. 23. 05:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Fentieken kívül különösen fontos az is, hogy ne görcsölj(etek) rajta! Engedd el magad. Ha -egyelőre- nem sikerült, akkor sincs semmi baj, még nem dől össze a világ. Amit ajánlani tudok: nehogy abba a hibába ess, hogy megjátszod az orgazmust. De az se jó, ha kétségbe esel, panaszkodsz az elmaradt "csúcs" miatt (stresszeli a párod is). Inkább játsszatok, élvezzétek az együttlétet! Közben irányítsd a párod, ill. mondd el neki, mi szerez neked örömet, kellemes érzést pl.: hol, hogyan simogasson, csókolgasson stb. Fedezzétek fel egymás testét, érzékeny pontjait (erogén zónáit), de semmi ne legyen kötelező, sőt, ne legyen muszáj a végén elélvezni.
2009. márc. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Most milyen?
2009. nov. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!