Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőm nagyon "szűk" és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nagyon "szűk" és nem tudok behatolni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm hozzám képest "alacsony" én elég nagy darab vagyok és a péniszem sem kicsi.Már kétszer próbáltunk szeretkezni de egyszer sem jött össze rendesen, amikor ujjal próbáltam "puhítani" az is fájt neki.Gondoltam síkosítóra is de már elbizonytalanottam minden téren.Kérlek segítsetek valami tanáccsal. Előre is köszönöm!
2007. jún. 30. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A sikosítót mindenképp próbáljátok ki, szerintem segíthet. Vagy nyújtsátok meg az előjátékot, lehet hogy az a baj, hogy barátnőd nem izgul fel eléggé. Ha sikosító nélkül is olyan nedves lesz, mint a Niagara, akkor valószínűleg nem erről van szó persze.

Ha sem a hosszabb előjáték, sem a sikosító nem segít, akkor bizony nem jut eszembe más megoldás, mint hogy hagyományos közösülés helyett alternatív szexelési módszerek felé néztek, vagy amikor szeretkeztek, te nem tolod "tövig", csupán a makkoddal dolgozol (kérdés, hogy ez elég örömöt e tud okozni mindkettőtöknek).

2007. júl. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A hüvely fala nagyon rugalmas, megfelelő "előkészületek" után ( a fent említettek pl) biztos, hogy sikerül megodani ezt a problémát. Mondjuk kivétel talán a nagyon extrém méret lehet.
2007. júl. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet gond, hogy valamitől tart kicsit ilyenkor jobban összezárul a hüvely. Szerintem is az előjátékot nyújtsátok és nem kell mindig mélyebbről is megvizsgálni :) csak szeressétek élvezzétek egymást. Lehet játékosan is pl nevedgélve összetejszínhabozni egymást ilyesmi ss ha már hozzászokott az ilyen közelséghez simán menni fog :)
2007. júl. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Magamrol tudcok irni. Kicsi vagyok es ha mashol nem, de az oromhelyen, nagyon izmos a folyamatos huvelytornanak koszonhetoen. Az en parom is nagynak tunt (mert nem is kicsi) jopar evvel ezelott. Eltelt par honap es osszeszoktunk. A sikositot en is ajanlom mert lehet nem nedvesedik be es akkor nem is szuk szegenykem, hanem egyszeruen szaraz es bizony az nagyon fajdalmas, ha ugy probalkozol. Szepen lassan turelemmel minden megoldhato. Ne legy bizonytalan adj idot es szeretetet.
2007. júl. 8. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
96%
Próbálkozzon a barátnőd hüvely tágítóval, amin lovagolnia kell!:)
2007. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyalogasd sokáig,minden rendben lesz.
2007. aug. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!