Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem bírok benyulni a hüvelyemb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírok benyulni a hüvelyembe, van valaki így?

Figyelt kérdés
Szeretném elérni a hüvelyorgazmust,de képtelen vagyok a saját hüvelyembe nyúlni.(a férjemmel sajna semmiképp nem megy)Egyszerüen rossz érzés fog el ha benne matatok.Hogy lehetek ilyen szerencsétlen?
2009. márc. 22. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

hogy a férjeddel semmiképp nem megy az azt jelenti hogy ha ő felnyúl akkor sem jó?


nem matatni kell. ki tudod tapintani a g pontot?

2009. márc. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

hmm... én frankón be tudok nyúlni.. nem értem mért nem megy a férjeddel..

mikor együtt vagyok a barátommal és az ujja ott van, néha megérintem, hogy mégis milyen, amikor benyúl, és volt már, hogy az én ujjamat is benyomta. sztem mikor fel vagy izgulva, ez nem okoz gondot, de nekem is furcsa élmény volt. az lehet a baj, hogy ő nem akar (tud, nem tom) ilyen formában veled lenni, ezért nem érzed, hogy ez a művelet a szexualitás és a szexuális életed természetes része lenne. mondjuk alapjában véve elég bomlott dolog, de az ember kíváncsi, és sztem igazán kutakodhat a testén

2009. márc. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jó amikor a férjem csinálja,csak semmi módon nem tudok kielégülni.azért gondoltam és magamnak megpróbálom.a csikló már sikerült,csak van hogy 45-60 percet vesz igénybe,pedig folyamatosan ingerlem.a hüvelyembe képtelen vagyok belenyúlni
2009. márc. 22. 18:33
 4/10 anonim ***** válasza:
(előző válaszoló): sztem nem jó hozzáállás ha a férjedet magaddal akarod pótolni. ez az ő feladata lenne, és ha te nem kiegészíted azt amit ő csinál hanem helyette kényezteted magad akkor nem lesz teljes az élmény. szerintem a kamaszok, akiknek nincs párjuk oké hogy csinálják de ha te már választottál ne próbálj magadnak örömet szerezni. lehet hogy új dolgokat kéne kipróbálnotok amik izgik
2009. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
és lehet hogy ezért nem tudsz benyúlni
2009. márc. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak nyugodtan nyúlj bele:)Nincs benne semmi rossz,vagy szégyelnivaló...Mondjuk nekem a csiklóorgazmus 2 perc,néha annyi sem.:P
2009. márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

mikor a ferjed csinalja akkor sem esik jol? valoszinuleg nem jol csinalja. szerintem inkabb az o kezevel kiserletezgessetek, jelezd amikor jol csinalja.


en egyedul nem erek be annyira es olyan jol mint a parom. de megprobalhatod. lehet az a gond h nem csuszol elegge?

2009. márc. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vagy egyedül, én sem tudok benyúlni magamnak, rossz érzés fog el tőle :(
2009. márc. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát én sosem éreztem indittatást, hogy magamban turkáljak. Az jó, ha eljuttatod magad a csúcsra, de nem sok az az egy óra? az oké, hogy folyamatosan izgatod, de inkább az a lényeg, hogy az izgatás intenzitása váltakozzon (pl gyorsabban, lassabban, erősen, gyengéden, és ezt váltogatni)

Vegyél egy vibrátort, a csiklót nagyon jól lehet vele izgatni, pillanatok alatt elmész!Csinálhatja a férjed is neked, úgy még jobb.

Sok sikert!

2009. márc. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha jól értelmezem a dolgot akkor lelkileg vagy képtelen a dologra ami valószínűleg abból ered hogy gyerekkorodban a szüleid beléd nevelték hogy a szex meg a masztizás egy mocskos dolog ami hatalmas tévedés. Egy egészséges nő mindkettőt műveli. És lehet hogy a férjed szívesen nézne ahogy csinálod magadnak. Szerintem kicsit több őszinteséget kellene vinned a kapcsolatotokba. Ne szégyelld amit szeretnél főleg az előtt az ember előtt ne akit mindennél jobban szeretsz. Ha nezéz elmondani akkor írjátok le kis papírdarabokra hogy mit szeretnétek és hogyan dobjátok bele egy dobozba és huzzatok ki minden nap egyet. De mindenképpen meg kellene szabadulnod a prüdségtől meg a szégyenérzettől.
2009. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!