Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyik punci az izgatóbb,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik punci az izgatóbb, amelyik jó husos, meg lehet markolni, nagy ajkakkal, vagy amelyik kis ajkakkal inkább csontos? Fiuk válaszát várom.

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 15:59
 1/7 anonim válasza:
69%
Szerintem a jó húsos!Amit meg lehet markolni!
2009. márc. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Az a punci izgatóbb amelyiknek szerelmes vagyok a gazdájába.
2009. márc. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Az utolsóval egyet értek, de attól függetlenül, a jó husos pina számomra izgatóbb :) HÁLA AZ ISTENNEK az én barátnőmé si ilyen :P szerencse :)
2009. márc. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

nekem nem tetszik ha lógósak az ajkak, inkább ha kikandikálnak, az helyes

és legyen vénusz domb is, ne csak síkság

2009. márc. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a dombocska a lényeg, pláne ha fazonra van borotválva, és csak ott van szőr, és kiemeli.
2009. márc. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb a húsos punci!
2009. aug. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb a kissé kidomborodó punci amin az ajkak enyhén szét vannak nyílva, vagyis pontosan látszik, hogy hova kell bemenni. Számomra ez a legizgatóbb ruhán keresztül. Bugyi alatt pedig legyen ápolt de ne legyen csupasz.
2010. jún. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!