Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire vagytok kukkolók?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagytok kukkolók? Élmények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
És még egy kérdés. Volt már, hogy pl lányt kukkoltatok, aki kifejezetten ezt akarta, exhibicionista volt? de semmi más nem történt (ismerkedés sem)
2009. márc. 22. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mi a suliban mindíg a német tanárnőt bámultuk na annak a csajnak nem volt hiba a testén ráadásul nem is nagyon rejtegette a miniszoknyák egész arzenálját felvonultatta ellenünk(fiúsuli) neki tuti volt valami ilyesmi szexuális vágya és tuti felizgatta ha bámulták
2009. márc. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Dejó nektek.. :D:D
2009. márc. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ami szép, azt meg kell nézni.
2009. márc. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én szeretek kukkolni, de nem erre izgulok, csak ami jó az jó:D msn-en pedig volt már többször hogy kamera előtt vetkőztek nekem lányok, ez nem tudom mennyire kukkolás...:)
2009. márc. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ennyit tudott ez a kérdés megmozgatni? gyengék vagytok mint a harmat, majd legközelebb jövök egy hozzátok illőbbel XD
2009. máj. 7. 20:45




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!