Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom most kezdett egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom most kezdett egy olyan gyógyszert szedni, ami kihat a szexuális életünkre. Hogy állnátok hozzá a helyzetemhez?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, a szexuális vágyam most pár hónpja a legnagyobb,teljesen odavagyok a barátomért,naponta többször kívánom.Edig szép és jó minden,de a barátom (25) most kezdett egy olyan gyógyszert szedni,ami kihat a szexuális életünkre.Teljesen megváltozott a szedése óta, mondta,hogy belülről kíván,csak a szervezete erre nem reagál.Ha reagál is,pár percig csak,aztán vége mindennek.Egy hete játszunk így, úgyérzem felőröl a sok kudarc minket.Látom rajta a düh,harag,a könnyeket,mindennel küzködik ilyenkor.Abba akarja hagyni a szedést emiatt.Még 3 hét van vissza,és tanácstalanok vagyunk mi legyen. Én nagyon szeretem, tudom, hogy kibírom,és szerintem ez a helyes hozzáállás,ami neki fontos,én azt tiszteletben tartom, persze fél, hogy ugye nem hagyom el, ami nagyon nagy butaság,persze,hogy nem.Mit tennétek a helyemben,helyünkben? Vot valaki hasonló helyzetben? Mert a hangsúly nem a szex-en van, hanem az egész feldolgozásán.
2009. márc. 22. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ez tőled függ.ha szereted nem hagyod el, egy ideig persze, mert ez is fontos, de a remény hal meg utoljára.ha neki nem megy, akkor beszéljétek meg h elégítsen ki téged kézzel, szájjal neked jó lesz ő meg bizonyára élvezi.
2009. márc. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

3 hét hamar eltelik. a barátod attól fél hogy ennyi idő alatt elhagyod? bíztok ti egymásban, már bocsi? de számomra elképzelhetetlen hogy egy jól működő kapcsolatban 3 hét ekkora krízist váltson ki, belőlem vagy a barátomból. Persze, beszélj vele erről, hogy te teljes mértékben megérted hogy csak a gyógyszer mellékhatása, és ugyanúgy szereted. De hogy 3 hét rosszabb minőségű szex (ráadásul rajtatok kívül álló okok miatt) a barátod fejében azt a gondolatot szülje hogy te ezért el fogod hagyni... Ha lelkileg ennyire labilis, akkor akár mondd el neki minden nap, amég meg nem érti. Adja az ég hogy ne történjen semmi, de egy kicsivel komolyabb helyzetre rámenne a kapcsolatotok?

sok szerencsét, szeressétek egymást

2009. márc. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hét nem a világ, és gondolom, nem csak a szex miatt vagytok együtt, tehát ki lehet bírni, fogadjátok el, hogy most ez van, gondolom, nem véletlenül kell szednie a gyógyszert. Addig is tervezzetek meg egy egetrengető szeretkezést akkorra, mikor már szabad a pálya, és nem kell szednie a gyógyszert, és testileg is kész lesz újra a dologra. Most csak cirógassátok egymást, az is jól esik, és ne várj el tőle nagy dolgokat, fogadd el, hogy most önhibáján kívül ez van.
2009. márc. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán szerelmesek vagytok, három hét libidócsökkentő, merevedési zavart előhozó gyógyszer szedése nem áll közétek.

Orál addig, utána meg újra minden a régi lesz.Beszéljétek meg,hogy ez ideiglenes,és ép ezért nem változtat semmin.:)

2009. márc. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Leírnád nekem a gyógyszer nevét?
2009. márc. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem egy egyszerű eset.

Szerintem nagyon korrekt és fantasztikus a hozzáállásod, így tovább. Támogatnod kell, és át kell valahogy vészelnetek.. az a gyógyszer bizonyára fontos, ne hagyd, hogy szétessen a barátod! A szexuális életetekre pedig találjatok addig ki valami alternatívát. Ideiglenesen randizzatok sokat, menjetek el jó helyekre, szórakozzatok, táncoljatok.

Mindent, ami valamennyire is pótolja azt a szórakozást, amit most nem tudtok kettesben csinálni.

Sok sikert kívánok mindenhez!

2009. márc. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3 hetet ki lehet bírni, légy megértő, biztos nem szórakozásból szedi a barátod, hanem azért, hogy egy betegségtől megszabaduljon! Ne engedd neki, hogy abbahagyja! Örülj, hogy nem állandó gyógyszer, akkor lennél igazán bajban! Azt hiszem, most fontosabb, hogy meggyógyuljon, akármi is a baja. Nem értem, miért csinálsz ekkora ügyet egy rövid időszakból. Ha ennyi probléma súrlódást okoz a kapcsolatotokban, érdemes elgondolkozni azon, hogy fog-e működni hosszútávon.

Hypathia

2009. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne a gyógyszer neve.
2009. márc. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!