Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Több év együttélés után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több év együttélés után hogyan néz ki egy szeretkezés?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig tart és hetente hányzsor? Ugyanolyan intenzív és elhúzódó, mint az elején vagy változik vmi?
2009. márc. 22. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mi 3 éve vagyunk együtt, ismerjük egymást testileg-lelkileg, tudjunk épp mire van szüksége, vagy mi a jó egymásnak, ezért igazából attól függ mennyi időnk van :)
2009. márc. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi majdnem 4 eve egyutt vagyunk es mar nagyon ritkak az egyuttletek :D Eleinte termeszetesen nem birtunk ki 1hetet sem de most.....
2009. márc. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
4 éve vagyunk együtt mi is, sztem mostanában egyre jobb kezd lenni:)
2009. márc. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mitől és mi a jobb?
2009. márc. 22. 11:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

3 éve vagyunk együtt. Eleinte azért volt jó a párommal, mert nagyon új volt vele, és ez izgatott, most ennyi idő után azért jó, mert 100%-osan ismerjük egymás testét. Nagyon sok mindent kipróbáltunk már a szexben, nincsenek tabuk, amit kívánunk, azt megmondjuk. Az együttléteink tartalmasabbak lettek, a mennyiség nem változott, heti 5x szeretkezünk.


Petranova

2009. márc. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hát a kapcsolatokban mindig vannak laposabb időszakok, mikor elfoglaltabbak az emberek és vannak bujosabbak amikor jobban ráérünk együtt lenni, most pont olyan időszakunk van és ha érzelmileg biztosabb az ember akkor a sex is jobb és több sztem:)amugy az is benne van persze hogy már nagyon jól ismerjük egymást, és szívesen kipróbálunk új pózokat..stb, persze néha nagy röhögés a vége:)..
2009. márc. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is 3 éve vagyunk együtt.A mai napig minden nap "szeretne" engem:)Aminek persze örülök, és kívánom én is őt.Nálunk a titok szerintem a változatosság.Különboző pózok, napszakok, helyek, filmek,stb.Ennyi idő eltelte után is van mikor majd megőrülök érte.
2009. márc. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5 éve vagyunk együtt. Ritkábbak már. Úgy hetente 1-2.

Mi változott? Tudom mit szeret és azt csinálom. Nincs kisérletezgetés.

2009. márc. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!