Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy újra ugyanazt érezzem amit a legelején?

Figyelt kérdés

Másfél éve kapcsolatban vagyok. Mikor összejöttünk, illetve az elötte levő napokban mikor átölelt mindig kirázott a hideg és egy kellemes érzés fogott el, vagy ha a vállamra hajtotta a fejem nagyon élveztem. Most meg semmi ilyesmit nem érzek. Ha megölel semmi, ha puszilgat semmi.. Mit tudnánk teni ez ellen?

Szerelmes már nem vagyok, de erős szeretetet és kötődést érzek.

18/L 19/F


2009. márc. 22. 08:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Állítólagosan vissza lehet szeretni valakibe. Olyan helyekre kell menni ahol még nem jártatok, új helyzetekbe kell kerülni, újra meg kell egymást ismerni, sokat kell beszélgetni. Ezt én így olvastam. Ha a párommal kirándulni megyünk, vagy csak egy ismeretlen dolog történik velünk, akkor mindig ugyanazt az érzést érzem, amikor az elején szerelmes voltam. De hogy újra szerelmes lennék bele, azt nem tudom. Szeretem, tisztelem, nagyon kötődök hozzá, de már szerelmes nem vagyok én se.
2009. márc. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ezért szakítottam. Majdnem 3 évig voltunk együtt,de én már nem voltam szerelmes.. Próbáltam elnyomni ezt az érzést,h vmi nem ugy müködik ahogy kell. tenni ellene,h ugyanolyan legyen mint régen. De egyedül nem ment,és mert párom nem akarta észrevenni a jeleket h vmi nem ugy müködik már ahogy kéne,feladtam. nem akartam egy olyan kapcsolatban maradni,ahol csak megszokásból vagyunk együtt. nem voltam boldog. Szeretem a volt páromat,és szeretni is fogom. Sok szép közös emlék van róla,de ez kettőnk között már nem ugy müködött mint régen, és inkább hagytam h örökre vége legyen. belesétáltam egy másik férfi karjaimba,akivel most jó.
2009. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!