Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kívánom a párom, de nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívánom a párom, de nem tudok elmenni. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok. Imádom a szexet. Iszonyatosan kívánom a párom. Fel is szoktam izgulni rendesen. Viszont nem érzek semmit. Mármint úgy értem,hogy benedvesedek mint állat, kitágulok meg minden és ennyi. Jó ha bennem van a párom,iszonyatosn szeretem de ezenkívül semmi mást nem érzek. Soha nem volt még orgazmusom. Ez nagyon rossz. Mit tegyek? Egyébként 10 éve élek szexuális életet, minden páromat kívántam.
2009. márc. 22. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Segíts rá kézzel. Idővel segítség nélkül is megy majd. Egy pasi voltam.
2009. márc. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez van. Csak csikló orgazmusom szokott lenni. Nálad még az sem jöhet szóba, hogy nincs gyakorlatod, hisz 10 éve aktív vagy. Sajnos ezt el kell fogadni, ha minden próbálkozás után sem sikerül. Amúgy abszolút nem szégyen kézzel rásegíteni. Én is szoktam. A párodnak úgyis csak az számít, hogy neked jó legyen és ezt közösen éljétek át.
2009. márc. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1ik paroddal es magadban sem volt soha orgazmusod? hat nem tudom.... lehet h mind ugyetlen pasiakt fogtal ki? esetleg leirom h nekem hogy megy a legkonyebben, hatha segit.

oral: nagy,nedves nyalasok, es a labamat a nyakaba teszem, ugy h a feje a labaim kozt legyen teljesen es felgombolyodok h a csiklom a plafon fele nezzen.

ujjazas: labak nagyon szet, igy jobban hozzamfer.

szeretkezes: lovaglo, elore-hatra is es jol hozzabujva.

kiserletezgess egyedul illetve ha vmi tetszik akkor vezesd ra a parod.

valamint az is lehet a gond h nem vagy kepes fenntartani az izgalmi allapotot. irtad h az elejen minden ok, de utana nem erzel semmit. kerd meg a parod h "kinozzon" az elejen, csak korozzon,simogasson,de ne erjen a csiklodhoz vagy barhova, vagy csak nagyon finoman mig mar annyira kivanod h robbansz szet, akkor meg hirtelen es nagyon kapcsoljon ra.

vagy rovidebb elojatek es probalj minnel jobban rahangolodni, vetitsd le magad ele h epp mit csinaltok mint 1 filmet, koncenteralj arra h hogy mozog benned.

2009. márc. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már mindent kipróbáltunk. Mindenféle pózt, meg mindent. Van,hogy csak nyalakszunk,meg simi. Ekkor már úgy megkívánom,hogy magamra rántom és ennyi. Próbáltuk úgy is,hogy csikló izgatással. Szóval mindent próbáltunk, amit csak lehet. De még orgazmus közeli állapotba sem kerültem soha.Nem hiszem,hogy minden pasi annyira "béna" lett volna. Szerintem 100 %,hogy velem van a baj. Azon gondolkodtam, hogy szerintetek elmenjek olyan ún. orgazmus oktatásra?Az segítene?
2009. márc. 22. 15:24
 5/5 A kérdező kommentje:
Kézzel szoktam,ill. párom is szokott segíteni. Az is csak jó érzés és semmi más. Ennyire "érzéketlen" lennék?
2009. márc. 22. 15:33




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!