Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Leszbikus hajlamaim vannak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus hajlamaim vannak? Heti rendszerességgel olyanokat álmodom, hogy nőket elégítek ki, fogdosom őket, smárolunk, és nagyon jó...

Figyelt kérdés
Férfiakkal sosem álmodom ilyet. Való életben is egy női test látványa izgalomba hoz, míg egy férfié nem...de volt már pár barátom, msot is járok egy srcáccal, de eddig senkivel sem tudtam elmenni... Néha nem tudom megállni, hogy egy-egy bnőmet meg ne fogdossam... 17 vagyok amúgy.
2009. márc. 21. 22:34
 1/5 anonim válasza:
100%
Hát mit is mondjak szerintem te leszbikus vagy! de ez kevésbé se szégyen ...:):):)tekintsünk engem én is az vagyok :)és nem szégellem :) te se szégyeld
2009. márc. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, de nem csak hajlamaid vannak, hanem leszbikus vagy.
2009. márc. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem is tutira leszbikus vagy.
2009. márc. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért abból ne vonjunk messzemenő következtetést, hogy 17 évesen még nem volt orgazmusod pasival, a hetero nőknek is sokszor évekbe telik. Nekem sem volt évekig orgazmusom, aztán csiklóorgazmus lett, végül a hüvelyi is összejött 22 évesen, és aztán pár évig voltak férfiakkal, nőkkel is kapcsolataim (nem egyszerre), később mégis egy nő mellett döntöttem. :) Nőkkel kapcsolatos gondolataim 13 éves koromtól voltak, de egyidejűleg a pasik is vonzottak. Tény viszont, hogy kevés férfitestet tartottam valóban vonzónak, bár nekem azért volt olyan.

Nem tudom, Te azért jársz pasikkal, mert ez a "norma", vagy mert ők is tetszenek?

A szexuális orientáció nem stabilizálódik 17 éves korban. Mindazzal együtt, amit leírsz, valószínű, hogy leszbikus vagy, de lehet szó biszexualitásról is.

Nem kell még semmit eldönteni, ráérsz, kísérletezz, ismerd meg önmagad!

Ugyanakkor nem ajánlom, hogy "megfogdosd" a barátnőidet, mert ez nem mindenkinek tetszik. Majd el fog jönni a megfelelő csajjal a megfelelő pillanat, hidd el :) Nem kizárt, hogy egy barátnőddel, DE! Tipp (tapasztalat, megosztom Veled): a nők általában érdeklődnek, hogy milyen egy nővel, de az esetek nagy részében kiábrándító számukra, ha egy nő pasiként viselkedik, ugyanúgy nyomul, "fogdossa" őket!

2009. márc. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én inkább úgy gondolom,hogy biszexuális hajlamaid vannak,különben nem lenne párkapcsolatod fiúkkal.Természetesen mindenkinek joga van eldönteni, hogy mit akar kezdeni az életével,tehát nyugodj meg semmi szégyellnivalód nincs benne.Persze, direkt nem kell a nyilvánosság előtt kimutatnod a "másságod", de ne is szégyelld.A középutat válaszd! :)

Arra viszont figyelj szerintem,hogy evvel a fogdosással, nehogy elveszítsd a barátnőidet!

2009. márc. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!