Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meddig kell verni 1 fiunak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig kell verni 1 fiunak a farkat?

Figyelt kérdés
ugyertem hogy mikor az elso csepp sperma kifojt akkor mar abba is kell hagyni mert mar ok ... vagy meg utanna is kell fojtatni egy darabig?
2009. márc. 21. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Utana mar minek. aztan lassan lelankad.
2009. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
mikor az elsö csepp kijön már nem verni kell csak huzogatni lassan mig az összes ki nem jön
2009. márc. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
ameddig bírja a karod :)
2009. márc. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Ha elmegy, lassítani kell, párat még húzol rajta, de akkor már elég érzékeny, szal óvatosan. Egyébként a leghelyesebb, ha a pasidat kérdezed, neki hogyan jó.
2009. márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Ha elmész, akkor még lassan levezeted, csak 1-1 mozdulatot teszel a kezeddel.
2009. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolso valaszolo ... nagyon vicces ,,ha elmesz'' ... ha magamnak csinalnam akkor tudnam h nekem meddig jo ... lany vagyok 8-|
2009. márc. 24. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!