Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Előfordult már valakivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már valakivel olyan, hogy csökkent a libidója? Nektek mitől?

Figyelt kérdés

Igen tudom, teljesen egyértelmű a kérdés hiszen tudom hogy rengeteg nőnek van hogy csökken a libidója, de ha csökken is akkor mitől? Illetve általában mitől csökkenhet a libidó?

Mondjuk az olyanoknál akik használnak fog.gátlót (tabi, gyűrű) és az olyanoknál akik nem használnak semmit?

Stressz (mondjuk érettségi,vizsgák elött), fáradtság, gátlűsosság/szégyellősség. Esetleg az miatt is csökkenhet a libidó illetve a nem akarok szexelni dolog hogy már nem szeretjük annyira a párunkat?


Nem tudom ti hogy vagytok vele, de ez nálam egyik pillanatról a másikra csökkent. Előző hónapban még nem volt semmi gond, aztán mostanában egyáltalán nem kívánom. Nuvaringet használok. Attól lehetséges?


2009. márc. 21. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Mercilon.
2009. márc. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ezektol mind csokkenhet. a faradtsag a legnagyobb ludas szerintem illetve az erdeklodes hianya. ha eddig is nuvaringet hasznaltal akkor most nem kellett vna hirtelen valtozas legyen. lehet h hirtelen felborult a hormonhaztartasod. varj meg 1-2 honapot es ha nem javul a helyzet fordulj orvshoz, hatha kiderul vmi a vervizsgabol.

de az is lehet h pszihikai okai vannak. probaljatok ki uj dolgokat, kenyeztessetek 1mast minnel tobbet. onmagaban nem kivanod a szexet. de ha a parod odabujik es elkezd simogatni akkor sem jo nmeg a kedved?

2009. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a fogamzásgátló a ludas. Egyébként lehet még oka az unalom, a kapcsolat kihűlése, valamilyen megoldatlan probléma a kapcsolatban ami feszültséget okoz. Lehet a stressz, fáradtság, depresszió, betegség. Nem tudom nálad mi lehet a probléma, nem egyik napról a másikra szokott csökkenni.
2009. márc. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A rengeteg veszekedéstől lehetséges ez? Sokszor még akkor sem jön meg a kedvem ha odabújik és csinálja a dolgokat. Jó persze jól esik, de nem izgat fel.
2009. márc. 21. 19:49
 5/11 anonim ***** válasza:

Én régebben a fáradtságtól és a monoton életviteltől vesztettem el az érdeklődésemet, aztán pár hét alatt helyre jöttem. Legutóbb a terhességem első trimeszterében fordult elő, de az meg hormonális bibi, szinte törvényszerű volt. Ez is egyszer csak megoldódott.

A legfontosabb, hogy ne stresszelj még azon is, hogy teljesítened kéne, de nincs keddved! Adj időt magadnak!

2009. márc. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel azt írod, hogy rengeteget veszekedtek, én erre gyanakszom. Nekem is ez a problémám, bár a súlyosabb viták már régebben voltak, a párom akkor rendszeresen nagyon csúnyán megbántott, és azóta ugyan megváltozott, próbál kedves és türelmes lenni, de már hiába. A szexuális érdeklődésem szép lassan teljesen megszűnt iránta, már szinte képtelen vagyok hozzáérni, mert nem tudom lelkileg feldolgozni, amiket annak idején a fejemhez vágott. Gyakorlatilag úgy érzem, hogy frigid lettem, pedig isteni volt köztünk a szex, valamikor..
2009. márc. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolso : mi tortent? ha nem titok. mert en is hasonlo cipoben jarok.
2009. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudnám itt leírni, hogy mi történt, mert ez egy hosszú évek tartó se vele-se nélküle kapcsolat, amiben nagyon csúnya dolgok is voltak.. de a szenvedély valahogy sokáig megvolt, talán épp azért, mert az adrenalin működött rendesen.. Így aztán bármit vágtunk is egymás fejéhez, a végén általában az ágyban kötöttünk ki. De egy idő után lelkileg besokalltam, be akartam fejezni a kapcsolatot ez miatt, de ő nem hagyja, most már bármit teszek, nem zavarja, csak ne hagyjam el. Csakhogy most már nem csak a lelkem, hanem egyszerűen a testem is tiltakozik ellene. És ezt nem tudom azzal magyarázni, hogy azért, mert már nem szeretem, mert voltak csak testi kapcsolataim, de ilyen ellenállást a szexel szemben sosem éreztem.
2009. márc. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A dohányzástól is csökkenhet, vagy fáradtság, stressz, gyógyszer mellékhatásoktól is.
2009. márc. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló! Elég nagy ludas sajnos.
2009. márc. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!