Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon hamar elélvezek, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hamar elélvezek, mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, szex elött nagyon felizgulok, talán túlágosan is :S amikor a barátom belémhatol pár perc után el is élvezek, de csak csiklóból... utánna pedig már nem tudom úgy élvezni a dolgot :S nagyon zavaró... kérlek segítsetek... mit csináljak? :S
2009. márc. 21. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
ne izgasd a csiklod!
2009. márc. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mar bocs, de az jo. en inkabb megkérdezném h h csinalod????? nekem sose jon ossze.
2009. márc. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: a csiklót szép lassan kell felizgatni. Simogatni, nyalogatni stb. Nem elsietni. És sok türelmet hozzá.


Kérdezőnek: mi volna, ha előbb lenne klitorális (ez a csikló) orgazmusod, és a barátod csak akkor hatolna beléd, ha már kicsit lenyugodtál? A csiklónál ugyanis több az idegvégződés, ezért sokszor intenzívebb az orgazmus is. Nincs ebben semmi szégyen, "csiklóból" könnyebb elmenni, mint hüvelyileg.

2009. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát megpróbáljuk... remélem így jobb lesz :) köszönöm a választ
2009. márc. 21. 18:17




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!