Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A lányoknak is jó a hátulról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak is jó a hátulról való közösülés?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert én még nem csináltam így és szeretném de barátnőmet nem tudom rábeszélni mert kicsit fél tőle.

És sajnos néha veszekedések is lesznek a dologból,amit nem szeretek mert imádom a barátnőm és nem akarom megbántani de már annyi jót hallottam erről a pózról és nagyon ki szeretném próbálni.

Szóval elsőként lányok válaszát várom de viszont nem csak pozitívat.

Nem becsapni akarom hanem azt hogy neki is jó legyen.


2009. márc. 21. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el ezt neki hogy kiszeretnéd probálni, szeretnél neki is örömet okozni! Biztos megfogja érteni...

Én véleményem szerint nagyon jó ez a póz, sőt nekem az egyik kedvencem, de viszont óvatosan kell, mert nagyon mélyre lehet hatolni és az fájhat!

Ha bele megy és nem jó neki, legfeljebb abba hagyjátok!

2009. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
55%
nagyon jó....én azért szeretem mert így a férjem nem megy el olyan hamar és nekem is csodálatos érzés h jó mélyen belém tud hatolni....remélem mihamarabb rá tudod venni a barátnődet....sok sikert:)
2009. márc. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

annyit mondok: aznap este szeretett bele barátnőm (17) a hátulról (nem "kutya", hanem fekvő) pozicióba, amikor odaadta nekem szüzességét.

hogy hogyan hoztam a tudomására, hogy szeretném kipróbálni vele?

csókoltam, cirógattam, mosolyogtunk egymásra, majd azt súgtam neki: "fordulj csak meg baby, hagy mutassak valami kellemeset", közben tovább simogattam és csókoltam, majd behatoltam. 2 perc múlva, mikor ki találtam "jönni" véletlenül, követelte, hogy azonnal vissza x)

ennyi a tapasztalatom. persze ehhez kellhetett nem kevés együtt töltött idő és bizalom.

(ÉN EGY NAGYON SZERENCSÉS FIÚ VAGYOK szerintem.)

22. [aztán gyakorolni a légzéstechnikát, mert ez a pozitúra totál hamar el tud röpíteni mindkettőtöket a csúcsra..tapasztalat ehh :D ]

2009. márc. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szia!

én lány vagyok és én nagyon nem szeretem mert nekem fáj:S

de néha azért belemegyek mert a párom nagyon szereti pedig rossz mert fáj a ahasam alja is töle

2009. márc. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Én még nem probaltam, mi még csak az "előkészületeknél" tartunk. a parom eddig 2 ujjal ujjazta a popomat, es nagyon jo volt. a lényeg h hasznaljatok sikositot, es h legyel nagyon ovatos, figyelmes.
2009. márc. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
szerintem nem anális szexre gondolt!!!! csak a sima kutya pózra!!!! detény hogy nagyonjó mindekettő:)
2009. márc. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem a kutya annyira nem izgató, sztem ő ai azt gondolja, hogy az nem olyan emghitte, akkor nem lát, csak "ott" érez, nem pedig az egész testével. Viszont ha hasra fekszik és te rá, az nagyon jó tud lenni, átöleled, csókoldgatod a hátá, a fülét, a nyakát mindenét. Rettentő jó, próbálájátok ki
2009. márc. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Próbáld először arra rávenni, hogy oldalt fekve próbáljátok hátulról. Az is hasonlóan kellemes és meghittebb is, mert teljesen összesimultok. Mi is így szoktuk kezdeni, aztán ha már kicsit vadabbra vágyunk megfordulunk úgy, hogy nem veszi ki, és térdre...:D Imádommm
2009. márc. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Az előző válaszoló jól mondja, próbálkozz előbb hátulról hozzásimulva, féloldalt fekve, így romantikusabb, és talán oldhatja a lány gátlásait. Én egyébként nagyon szeretem, sokkal szűkebb lesz tőle a hüvely, és mélyebbre is megy...
2009. márc. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az én kedvencem ez a póz, pláne miközben a barátom átölel, vagy ha durván sexelünk, akk adja neki nagyon az érzést!!!



egyet mondok ISTENI!!!!!:)

2009. ápr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!