Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális, ha nem kívánom?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha nem kívánom? Frigid vagyok?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, és még szűz. A barátommal másfél hónapja vagyunk együtt, ő az első barátom, már nem szűz. Nagyon szeretem őt, de a csókon kívül mást még sose akartam, nem is csináltam. Ő viszont már nyúlkált mindenhol, simogatott meg csókolgatott. Nem az a baj, hogy nem jó, ha hozzám ér, csak még nem kívánom az ilyesmit. A szexnek még a gondolata is ijesztő a számomra. Már az is furcsa volt, mikor először a bugyimba nyúlt. Normális, ha nem akarok még semmi komolyabbat?
2009. márc. 21. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Normális. Ha nem érzed késznek magad, és nem kívánod (nem a párod, hanem magát a szexet), akkor nem kell erőltetni. Majd eljön az ideje.
2009. márc. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
El fog jönni az ideje, ne aggódj. Másfél hónap még olyan rövid idő, nem baj, ha még nem akarod odaadni magad neki. Talán kicsit később, de az is lehet, hogy nem ő lesz az a pasi aki kell neked! Attól még nem vagy frigid! A szexhez elég érettnek kell lenni, te legalább nem vagy olyan mint a legtöbb 13-14 éves akik itt írnak! De félned nem kell tőle, nincs benne semmi rossz, ha a párod is figyelmes. Sőőőt!
2009. márc. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Ezért most rendesen le leszek szavazva,de szerintem ez azért nem normális!

Nem az,hogy másfél hónap után nem akarsz vele lefeküdni,hanem hogy "hidegen hagy a dolog" és mindez már 19 évesen!

Nem kell 13-14 évesen már szexelni,de szerintem Te is érzed,legalábbis az írásodból nekem ez derül ki,hogy kicsit Te is későinek tartod,hogy 19 évesen van az első barátod!

Nem bántásból írom le ezeket,de könnyebben menne és Te is másképp állnál a dolgokhoz,ha korábban kezdtél volna már ismerkedni a dolgokkal!

Egy átlag lány 14-15 évesen randizik először,jön az első csók,aztán az első barát,kicsi simogatás,petting és a szex,de mindez hónapról-hónapra évről-évre!

Átlag 14 éves kórtól 17-18ig!SZerintem!

Valahol ez így természetes,van ideje az ember lányának mindezt kitapasztalni,eljátszani ezekkel a lehetőségekkel!

De ha valaki 19 évesen kezdi,az már más!

Ott már minden gyorsabban zajlik,hiába szeretnéd mondjuk ezt Te is ugyanolyan szokványosan megélni,mint ahogy én leírtam,erre már nincs lehetőség!

Ezt tényleg nem bántásként írtam,mert én is olyan korban kezdtem,mint Te 18,5 évesen!

2009. márc. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Egyet értek az előttem szólóval.
2009. márc. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tartom későinek, hogy most van az első barátom. A szexet tartom korainak. Nem érzem magam elég érettnek hozzá, és ha most így állok hozzá ehhez, akkor nem hiszem, hogy 4-5 évvel ezelőtt érettebbnek éreztem volna magam...:)
2009. márc. 21. 15:59
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nem baj az, hogy még nem akarsz szexelni és az előző hozzászóló is tényleg mondott olyanokat, amiben van némi igazság, de szerintem azért nem abnormális a dolog. Én is már betöltöttem a 19-et, amikor elvesztettem a szüzességemet. Engem tényleg inkább az zavar az egészben, hogy egyáltalán nem érdekel a dolog, mert az lenne a normális. Amikor elkezdenek termelődni a hormonok, beindul bennünk valami. Megérezzük a vágyat. Szerintem tini korban még nem kell szexelni, viszont ott a maszturbálás, hogy kielégítsük vágyainkat és megismerjük a saját testünket. szerintem ez a normális. És ha nem is érezzük magunkat még késznek a szexre, a kíváncsiságnak és a vágynak ott kell lennie. Én tini koromban alig vártam, hogy szexelhessek, annyira forrt bennem a vér. Neked is ezt kellene érezned.
2009. márc. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam én is. Régebben gátlásos voltam, volt egy csomó dolog amire azt mondtam, hogy soha nem fogom megcsinálni (orális szex stb.), most már elég sok mindent bevállalok a barátom kedvéért. 1,5 hónap még semmi, főleg ha szűz vagy, ha szereted a fiút akkor idővel jobban megszokod ezeket a dolgokat, többet akarsz majd te is és nem fogsz félni. Igen ehhez tényleg kell érettség, nem véletlenül van az ilyen témáknál 18-as korhatár.
2009. márc. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy itt nem arról van szó,hogy kései vagy nem...Hanem arról,hogy egyáltalán nem érzi úgy,hogy szüksége lenne rá.Ez elég baj.Mindenkinek szüksége van a szex-re.Ha idővel nem változik ez az érzés menj nődokihoz és kérdezd meg mit lehet tenni,mert a pasid akármennyire szeret egyszer bele fog unni.Egy kapcsolat alapja az őszinteség,a szeretet és a sex.Ha sex nem működik akkor semmi. 18/N
2009. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet, hogy megpróbálkozhatnál a maszturbálással. Persze, csak ha van saját szobád, amit magadra zárhatsz, és teljesen lazán tudsz viselkedni, hiszen nem kell megfelened senkinek. Ha a saját testedet megismered, és eseleg gyönyört is tudsz okozni magadnak, a libidód is beindulhat. De ez csak egy tipp, nem tuti, hogy bejön. Persze lehet, hogy ráérzel a dolog ízére és könnyebben boldogulsz később a szexuális életben!
2009. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!