Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van hogy nem akar már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy nem akar már szexelni?

Figyelt kérdés
mindketten 20 felett vagyunk ö még iskolába jár én viszont már 3.5 éve megfeszítetten dolgozom 2 munkahelyen és egy maszekon.Férfi vagyok tehát szeretek összefeküdni,szeretkezni a párommalRégebben még éjszakás elött 20perccel is ha ránkjött simán nyomtunk egy menetet.De ma már csak én akarom.másfél éve vagyunk együt de már nem kiván? vagy mi lehet az oka hogy este inkább alszik mint huncutkodik?
2009. márc. 21. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha inkább alszik, akkor elég egyértelmű, hogy fáradt mostanában, nem? Akkor lenne baj, ha inkább pl. chatelne barátnőivel, vagy filmet nézne. El se tudod hinni, mennyire le tudja fárasztani az embert az iskola (főleg, ha egyetemre jár), ha nem is testileg, de agyilag iszonyatosan. Utána pedig az mindegy, hogy testileg fitt, nem tud ráhangolódni a szexre, se semmi másra, csak a pihenésre. Tapasztalatból mondom, másodéves egyetemista lány vagyok :)
2009. márc. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
figyelj, ez olyan dolog hogy nagyon sok mindentől lehet, egyszerűbb ha beszélsz vele erről, ha szeret téged akkor el fogja mondani neked..de érzed hogy szeret téged??
2009. márc. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia! én szeretem, imádom a párom de én is iszonyatosan fáradt vagyok estére, mikorra ő ér már rá... van amikor csak hétvégén tudunk együtt lenni , de van hogy akkor meg nekem nincs kedvem pedig régebben minden nap sőt volt ,hogy naponta többször voltunk együtt... ez nem azt jelenti, hogy nem kívánom őt, csak épp akkor amikor kívánnám ő nem ér rá vagy fordítva... egy idő után nem lehet nagyon egyszerűen összeszervezni a dolgokat és minnél komolyabbak lesztek annál jobban rájöttök, hogy nem a sex körül forognak a dolgok, de ugyanugy csináljátok, csak ritkábban viszont akkor sokkal jobb:D:P
2009. márc. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos van abban valami, hogy fáradt, de ezt igazából neked kell tudnod mennyit teszel meg azért,hogy felhivd a figyelmét magadra és egy kis gyengédségre!

én csak magamból indulok ki, ha nagyon fáradt vagyok akkor tényleg nem megy a dolog és nincs is értelme mert csak össze maszatoljuk egymást!

De viszont nem lehet az ember mindig fáradt, és kimerült!

Valamivel dobd fel az estéteket, biztos tudod mire indul be vagy ujitsatok valamit!Hátha...

Sok sikert! Remélem változik a dolog.. drukkolok!!

2009. márc. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem az "éhenhalás" küszöbe miatt kell ennyit dolgozni, akkor érdemes elgondolkodni, hogy megéri-e... Ha teljesen kimerült vagyok is, ki nem bírnám a párom nélkül. Biztos megteremteném a helyzetet, hogy jusson rá idő és ha ő is így gondolkodik, akkor tartós a dolog. Nincs annál szebb dolog, amikor két ember így összebújhat és érezheti a másikat. Akár túlzás, akár nem, ez a termékeny időszakban levő felnőtteknek (de sokszor még utána is) alapfeltétel a kiegyensúlyozott élethez és érzelmi kapcsolathoz, akárcsak egy simogatás. Nem szabad elmenni mellette, általában valami probléma lehet a háttérben (!!!), nem olyan mint fáradtság.
2009. márc. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!