Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gyengedebben es lassabban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyengedebben es lassabban szeretitek jobban, vagy inkabb vadabbul es gyorsabban?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 10:46
 1/6 A kérdező kommentje:
jah es hogy elojatekkal vagy anelkul :)
2009. márc. 21. 10:47
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mikor hogy. de mindig előjátékkal
2009. márc. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előjáték fontos akkor, ha gyengéden szeretném, nagyon beindulok tőle! Ha viszont csak simán egymásnak esünk akkor nem feltétlen kell előjáték mert attól már benedvesedek, hogy vadul levetkőztet stb.

De ha mondjuk lassan és gyengéden kezdjük akkor, simán lehet utána vadulni és gyorsabban csinálni!

Nekem ez bejön!

És a páromnak is!

24/l

2009. márc. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki máshogy szereti és mindig máshogy. Én sokszor szeretem az előjátékot és gyengéden szeretgetni egymást, de szokott olyan is lenni, hogy semmi előjáték csak durr bele, mert akkor éppen az esik jól és előtte a gondolattól, hogy majd egymásnak esünk, az már eleve felajz.
2009. márc. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
elojatek+vadul, de megis szeretetteljesen :) neha jo belassulni, foleg orgazmus utan de akkoris, szenvedelyesen a legjobb :)
2009. márc. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hat a helyzet adja, mert van hogy ha egymasnak esunk akkor elojatek nelkul durr a dolgok kozepebe, de van h hosszas elojatek gyenged szex, vagy vad elojatek vad szex, mikor hogy. de mindegyik fantasztikus :)
2009. márc. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!