Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi annak az oka ha egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi annak az oka ha egy lány nem tud elmenni? Vagy an olyan hogy olyan gyenge az az inger hogy ne vegye észre?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Hüvelyi orgazmusra nem mindenki képes...
2009. márc. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Az orgazmust is lehet tanulni.Lehet lelki oka,ha nem megy,v nem elég az előjáték,v a lány nincs eléggé rákattanva a partnerére és "agyban" is ott kell lenni,pl.

szex közben nem a gondjaidon agyalni.És ki kell tapasztalni,hogy mi izgatja a partnert,ehhez idő kell.Ja,és nyugodt környezet,mert úgy gáz,ha para van,mert benyit vki,v, sietni kell.

2009. márc. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj ezen. Fogadd el, hogy nem minden nő tudja elérni a csúcsot pusztán hüvelyi inger hatására. sajnos én is ilyen vagyok, mint te. hat évnyi intenzív szexuális élet után sem volt még soha hüvelyi orgazmusom, egyszerűen nem tudom elérni, pedig semmi probléma nincs a párom és közöttem. Minden klappol. Viszont szinte még nem volt egyetlen szex sem közöttünk orgazmus nélkül. Ugyanúgy, ahogy ő is, én is minden alkalommal elélvezek, csak úgy hogy az csikló orgazmus. Mindketten elfogadtuk ezt. Ő is és én is.
2009. márc. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én ugy értettem ,hogy létezik olyan hogy egyáltalán nem tud elemnni e a lány?nem csak a csikloi v huvelyi orgazmusra gondotlam. és ha van olyan h egyáltalán nem akkor mit lehet tenni? segitseketek légyszi
2009. márc. 21. 19:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan nincs, hogy egyáltalán nem tudsz elmenni. Szánj arra időt, hogy megismerd a testedet! Fantáziálj, gondolj olyan dolgokra, amik izgatnak és beindítanak. Aztán játszadozz magaddal. Érezni fogod, hogy egyre jobban dobog a szíved és alig kapsz levegőt. Ne hagyd abba, hanem folytasd. a végeredmény egy hatalmas robbanás lesz a testedben. De ha nehezen is megy, gyakorolj sokat, előbb vagy utóbb összejön.
2009. márc. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!