Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem akar velem szeretkez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem szeretkezni? Mért végez önkielégitést?

Figyelt kérdés

A történetem szerintem nem átlagos!

Én 24 éves nő vagyok, a barátom 22, nagyon jóképű sőt!

Én is a vélemények szerint kivánatos vagyok mások szemében!Nagyon össze illünk, viszont a problémám rám nézve is elég kinos!!!

Kb. 9 hónapja vagyunk együtt és én nagyon szerelmes vagyok, ő is imád engem de a szexuális életünk nem felhőtlen!!

Nekem nagyon fontos a szex és a barátomtól nem kapom meg amit akarok. Egy helyen dolgozunk és szinte együtt is élünk már! A szexben általában én kezdeményezek és én mindenben partner vagyok, de pl ő nem szeret orálisan kielégiteni!! De nem is ez lenne a legfőbb bajom...

hanem ha mondjuk ő de-ös én meg du-os vagyok akkor amikor én bent dolgozok, ő otthon kielégiti magát és este mikor értem jön akkor ő már nem akar semmit tőlem! Ezeket ráadásul nem mondja csak én reggel felkelek és az esti törölközőben megtalálom az adagját! Nem értem hogy mért nem tud engem meg várni! Ez nekem nagyon kellemetlen!!

Hisz fiatalok vagyunk mért kell engem megaláznia!

Én nagyon kivánom őt, mindig tudnék vele szexelni!!

Sőt én kielégitem orálisan is mert szeretem is csinálni, meg örömet okozi is!

Probléma az is hogy nem beszélünk meg szinte semmit, mert ő egy igen önfejű, makacs, szerintem még nagyképű is!

Szeretném ha újra lángolna köztünk a vágy oda-vissza mint a kapcsolatunk elején!

Arra is gondoltam már hogy tapasztalatlan, mivel ő nem kezdeményez vagy valami szexuális problémája van!

Alacsony a libidója, vagy nem is tudom már mire gondoljak!

Egyszerűen mért nyúl magához?? Lehet hogy neki az nyújt boldogságot?? Nem is értem, hisz ott fekszek mellette és simogatom, puszilgatom éreztetem vele, hogy kivánom, de rá se hederit!!

Hús és vér emberek vagyunk, mikor akar majd öreg korában??

Soha nem volt ilyen problémám a szexel, az eddigi pasijaimmal mindent megtudtam beszélni és a szex feledhetetlen volt!!

Nagyon ki vagyok ettől, számomra fontos a jó szex!!

Kérek bárkit aki ebbe tudna segiteni, választ adni a kérdéseimre!Nagyon örülnék ha megtudnám ezt menteni!

Vagy a barátomnak felnyitnia szemét, hogy ez nem normális dolog nála! Én nem érzem magam hibásnak mert mindig probálkozok nála! Már azon is gondolkoztam, hogy sexpszhiologushoz fordulok, mert igy nem tudok élni!!

Segitsetek!! A válaszokat előre is köszönöm!


2009. márc. 21. 08:25
1 2
 11/11 Tseppkoe ***** válasza:

Ezt a beszélgetést megmutattad neki?

Együtt vagytok még?

2021. febr. 11. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!