Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexuális kapcsolatom volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális kapcsolatom volt a szomszéd sráccal. Most akkor meleg lettem?

Figyelt kérdés

Nem voltam már nővel nyolc hónapja, és múltkor átjött hozzám a mi lépcsőházunkban lakó 19 éves fiú, akit vagy 6 éve ismerek, pár éve tudom is hogy meleg, néhányszor beszéltünk csak, és párszor adtam el neki számítógépalkatrészeket. Múltkor is ezért jött át, és én kezdeményeztem, mert már ki voltam éhezve, vagy nem is tudom mi volt már velem! ezután leszopott, majd a farkam a belédughattam, aztán elmentem.

Azóta van csajom újra, de ezzel a dologgal nem is tudok mit kezdeni, most is fél este ezen gondolkoztam, hogy miért volt. Mi van velem?

F/26


2009. márc. 21. 00:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül vagy a történtek miatt meleg. Biszexuális hajlam viszont van benned ezekszerint. Figyu, szerintem ne rágd magad rajta, max csináltál a srácnak egy tuti jó estét, te meg felejtsd el.
2009. márc. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Huhh ez azért nagyon durva.Végülis tényleg akkor ha tudtál létesiteni szexet egy pasival,akkor be kell látnod,hogy biszexuális vagy.Mondjuk nyolc hónap elég sok,de azért annyira kiéhezettnek lenni,hogy már férfival is.Nem vagy meleg,de a tudattal kell élned,hogy már voltál pasival is.(Ezt azért a barátnődnek ne nagyon emlitsd meg.)
2009. márc. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Fuj...köcsög
2009. márc. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

bisex vagy szeritem.ha 100%-ig meleg lennél akkor csajra nem állna fel. igazából mindenki bisex csak ki mennnyire vonzódik az azonos nemhez.mondjuk képzelj el egy 10-es skálát.abba rakd be magad hanyas szám lennél.mondjuk 1=nő

10=férfi melyik nemhez közelítesz igazán.szerintem jó önismereti teszt.

2009. márc. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Huh ez durva bár ha magamból indulok ki. Mondjuk én lány vagyok és már család anya de amikor 17-20 körül voltam simán sex-eltem a barátnőmmel,sőt más csajokkal is tök mindegy volt pasi vagy csaj csak sex-legyen,sőt még 2 pasi+1 csaj is volt és mindenféle variáció. Asszem kiváncsi voltam milyen izgi dolgok ezek. Hát most eszembe nem jutna nővel én tudom hogy a férjem az tutkó és kész. Majd meglátod mi lesz ha jó volt ne legyen büntudatod!!!
2009. márc. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Undorító
2009. márc. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Ha az emberek tisztában lennének a szexualitással, akkor egy kétsoros kérdésből nem következtetnének arra, hogy 100% nemhetero, meg bi meg hasonló dolgok.

A szexualitás nem ÁGYBAN, hanem AGYBAN dől el. Nem attól lesz valaki meleg, hogy bedugta a farkát...


Hozzáteszem, mi indokolja a homoszexualitását? A kérdésből kitűnik, hogy ŐT szopták le, és Ő dugott. Ebben "melyik a homoszexuális tényező"? Mert tulajdonképpen egy nő is leszophatja, és egy nőt is lehet anális örömökben részesíteni.

Ettől még senki nem lesz se bi, se homo.


Az viszont már elgondolkodtató, hogy az illető "fél estét" gondolkodik rajta. Ez a dolog "sokkal veszélyesebb", mint az, hogy őt lesz..pta egy pasi.

2009. márc. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Az ember vagy meleg, vagy nem. Nem egy alkalomtól lesz az, és lehet anélkül is.

Amúgy valószínűleg biszexuális vagy.

2009. márc. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebből biztosra csak annyit lehet mondani,hogy nem undorodsz a férfiaktól.Ne csinálj belőle problémát,lehet hogy biszex vagy,lehet csak a kiváncsiság hajtott,ezt csak te tudod.jó volt? Ha igen,akkor örülj neki,hogy szerzett neked egy szép pásztorórát.
2009. márc. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
az a meleg, aki csak a saját neme iránt érez testi vonzalmat. tehát te nem vagy az, hogy mi vagy azt már nem kérdezted. mellesleg -ha "színhetero" fiú is vagyok- tök jó neked, hogy kipróbáltad, ezek után új szemszögből láthatsz dolgokat. én örülnék ennek. hali!
2009. márc. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!