Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Én csak 1 orgazmusra vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én csak 1 orgazmusra vagyok beállítva?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy ha egy szeretkezés során orgazmusom van, akkor úgy érzem, hogy nem szeretném folytatni, ezért állítom le pl. a párom, ha előjáték közben is lenne orgazmusom, mert akkor nekem azzal vége az aktusnak.

Olyankor szorosnak érzem a hüvelyem és kellemetlen, ha a párom mozog bennem, akár csak újjal is.

Mitől van ez?

Én erre vagyok "genetikailag" kódolva vagy vmi más a baj?

A párom nem, mert ő figyelmes meg minden. Lehet, hogy csak a fejemben van gond?:D

Néha meg olyan is van, hogy olyan hosszan vagy olyan sok pici orgazmusom van, hogy már "rosszul" vagyok bele!

Nem értem....


2009. márc. 20. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha kicsapod a biztosítékot akkor várni kell egy kicsit mire lehiggadsz,hogy újra elöről lehessen ingerelni. Szerintem sokan vannak akiknek nem megy rögtön utána még egy orgazmus...
2009. márc. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

...sokan vannak, ... a férfiak!

De aggaszt, hogy nőnél még nem hallottam ilyenről!

2009. márc. 21. 08:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Megsúgom, hogy a nők általában csak 1re képesek a szex során. örülj neki, nagyon sok nő van, aki egyáltalán nem képes közben orgazmusra.
2009. márc. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok!!!

Legközelebb már csak másnap van hogy eltudok menni.. sőt már csak másnap kívánom !

2009. márc. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez megnyugtató valamelyest!:D Nem vagyok ezzel egyedül, tehát normális és nincs ezzel semmi baj, csupán ilyen vagyok és kész!


Rendben, köszi a válaszokat!

2009. márc. 21. 13:28




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!